Ojedinělý online test finančních poradců

Ojedinělý online test finančních poradců

Víte, že pokud se chce někdo stát poradcem nebo pojišťovacím zprostředkovatelem, má to úplně jednoduché? Musí být pouze starší osmnácti let a úspěšně složit zkoušky, které vede Česká národní banka. Dovršení dospělosti zřejmě není žádným problémem. Pro někoho by ale mohly být překážkou právě ty zkoušky. Běžný člověk správné odpovědi prostě nezná. Musíte se problematice aspoň trošku věnovat.

Ovšem máte k dispozici jeden ojedinělý český projekt, který by vám měl situaci ulehčit. Na www.ppztest.cz si můžete zdarma zkusit vzorový test, který vás čeká, pokud se chcete stát finančním poradcem.

Máte na výběr z pěti úrovní. U každé je navíc uvedeno, jaká je její úspěšnost. Je to vcelku zajímavé, ale nejúspěšnější jsou lidé ve třetí úrovni. Těžko říct, čím to je. Tu první si možná zkusí kde kdo jen tak pro zábavu a ty poslední už jsou zase moc složité. Nebo to vidíte jinak?

ppztest-uspesnost

Proč myslíte, že jsou lidé nejúspěšnější ve třetí úrovni?

Žádná registrace, test si může nezávazně zkusit kdokoliv

Každopádně pokud chcete test vyzkoušet, nic vám nebrání. Nemusíte se registrovat, nic nepotřebujete. Prostě si vyberete úroveň a začnete. Postupně budete procházet otázkami a vybírat z několika možností.

ppztest-otazka

U každé otázky máte odpovědi na výběr

Až dojdete k výsledku. Když budete stejně špatní jako při tomto náhodném naklikání výsledků (asi jsme jim trošku pohoršili procentuální hodnocení úspěšnosti jednotlivých úrovní), rozhodně byste měli ještě chvíli studovat a pak to třeba zkusit znovu. Můžete to totiž zkoušet donekonečna, kolikrát chcete. Dokud se nebudete cítit připravení na to, že byste se do toho pustili naostro.

ppztest-vyhodnoceni

Hlavně nedopadněte jako my

A víte, co je ještě lepší? Test si můžete také stáhnout do svého mobilu s operačním systémem Android. Učit se tak můžete naprosto kdekoliv.

Mimochodem za celým projektem online PPZ testu stojí www.esemeska.eu. Když kouknete na jejich web, najdete i spoustu jejich dalších projektů. Všeobecně o nich na internetu najdete jen dobré zmínky. To jen podporuje fakt, že online PPZ test je vynikající nápad.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru