Ohýbací iPhone 6 Plus je zřejmě fake! Celkově si totiž stěžovalo jen 9 lidí

Ohýbací iPhone 6 Plus je zřejmě fake! Celkově si totiž stěžovalo jen 9 lidí

Poslední dobou se o ničem jiném nemluví. A to o novém iPhone 6 Plus. Zatímco v první části září se mluvilo o tom, že nikdo takto velký iPhone nečekal, nyní se mluví o jeho nečekaných vlastnostech. Dá se říci, že se všichni smějí Applu jenom kvůli tomu, že se jim nepodařilo vyladit vlastnosti nového iPhonu. Ohýbá se. Ale je to vůbec pravda? Není to jeden velký vtip?

O tom, že nový model iPhonu 6 Plus se dá ohnout psali snad všichni. Je to obří ostuda pro značku takových rozměrů, ale je to vůbec pravda? A můžeme o tom začít i diskutovat. Stačí se podívat na následující video, které viděl snad každý. Dokonce se dostalo i na hlavní stránku YouTube. Nepřišlo vám na něm však něco hodně divné? Zkuste si ještě jednou toto video zhlédnout a všímejte si detailů!

Všimli jste si?

Tak co, všimli jste si něčeho zvláštního? Ne? Opravdu ne? Nevšimli jste si, že autor videa se vrací v čase?

10339733_701231719970041_4769538017331925084_n

 

Ano, možná je divné, že se jedna z vlajkových lodí Applu ohýbá, ale toto je ještě divnější. Že by byla celá kauza pouze povedený vtip, na který se nechal napálit snad každý?

Parodie od Samsungu

Parodie od Samsungu

Apple celou situaci ignoruje

A jak na to celé reaguje Apple? Ignoruje to. Je to možná divné, ale je to tak. Důvod je zřejmý – „Během prvních šesti dnů prodeje pouze devět zákazníků kontaktovalo Apple s tím, že mají ohnutý iPhone 6 Plus,“ uvedl Apple v oficiálním prohlášení pro novináře. „Při normálním používání je ohnutí iPhonu velice vzácné.“

iphone-6-plus-bendgate-spoof

Další parodie na adresu iPhone 6 Plus

Apple řeší nepovedenou aktualizaci

Apple má totiž jiné zájmy. A to nepovedenou aktualizaci iOS 8.0.1, která se trošičku vymstila a měla negativní dopad na některé uživatele.

 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru