Oficiální Transport Tycoon pro Android: úprava původního kódu pro dotyková zařízení

Zatímco je na Google Play k dispozici open source verze Transport Tycoon, ta oficiální by měla přijít do kone letošního roku. Původní tvůrce hry, Chris Sawyer, designuje a řídí to, jak bude hra nakonec vypadat. Vývojáři z Origin8 Technologies, kteří na hře také pracují, znovu obnovili Sawyerův původní kód a předělávají jej pro dotyková zařízení.

nexusae0_Tycoon_thumb

Když v roce 1994 Transport Tycoon debutoval, setkal se s kritikou i s komerčním úspěchem. O rok později Sawyer úspěch opakoval s Transport Tycoon Deluxe. Návyková hratelnost a stupeň hloubky hry přilákaly občasné i náruživé hráče. Již po desetiletí se jako začínající podnikatel můžete snažit pokořit virtuální výzvu a nahromadit tolik peněz, kolik se jen dá. Je to možná opravdu dobrá zkušenost. A nyní, až se Transport Tycoon dotkne koncem tohoto roku Google Play, se do akce dostane nová generace hráčů.

Zdroje: prnewswire.com, androidpolice.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru