Dnes vyšlo 15 článků

Off-roadové a silniční elektrokolo s nejrychlejší reakcí na světě

Off-roadové a silniční elektrokolo s nejrychlejší reakcí na světě

Společnost PESU cycling zahájila financování hybridního modelu poháněného energií lidskou i elektrickou, modelu s nejkratší reakční dobou na světě 10 ms. Financování probíhá na platformě Kickstarter a má opravdu úspěch.

Společnost PESU cycling, výrobce nejrychlejších elektrických kol, se na portálu Kickstarter pustila do financování výroby elektrokol, které budou poháněny energií jak elektrickou, tak lidskou. Kola budou mít nejrychlejší reakční dobu na světě a to pouhých 10 ms. 

Financování začlo 28. srpna a bude ukončeno 28. září. Nejprve společnost zadala konečný cílovou částku $100 000 a byl o kola takový zájem, že musela být navýšena na $150 000 a ani to už nestačilo.

 

Kolo

 

Stále je možné projekt financovat a získat tak skvělé kolo za bezvadnou cenu. Kolo je možné získat už za $1,499 (přibližně 35 000 Kč) u modelu Monster 250 W, 41 000 Kč u Monster 350 W. Model Volador 350 W můžete mít za přibližně 70 000 Kč. K získání kola za nižší cenu při financování ještě zbývá dostatek kusů, ale zásoby se snižují. Za pomoc získají zákazníci možnost vrácení bez uvedení důvodu do 7 dní a 30 dní na případnou výměnu zdarma. Navíc bude na kolo implementován díky neočekávaně uspěšnému financování plnobarevný TFT displej k počítači.

 

Model

 

Displej

Společnost PESU s pomocí kolektivního financování uvádí na trh dva modely. Oba jsou vybavené inteligentním panelem, na kterém lze přepínat mezi čtyřmi režimy napájení. Jedním je Monster XC ve verzích 250 W a 350 W, který je určen pro terén na lesních cestách a tvrdý povrch silnic. Druhým modelem je horské kolo Volador AM s výkonem 350 W a schopným zesilovačem TTIUM 350TW. Skvěle odolává nárazům z terénu s velkým sestupem a strmými svahy.

 

Porovnani modelu

 

O modelech PESU

Jedná se o hybridní elektrokola, která jsou kromě elektřiny poháněná lidskou energií. Kola je možné použít při jezdění po strmých kopcích, nebo jako obyčejný prostředek pro cestu do práce, při které se nezapotíte. Jsou schopna zapojit elektromotor rychleji, než jiná kola na světě. Jsou navrženo tak, aby co nejlépe absorbovala šoky.

Významným prvkem je trojitý senzor měřící otáčky, točivý moment a otáčení, a současně nastavující výkon motoru. Tento senzor společnost vyvíjela od roku 2015 po tom, co nebyla spokojena se stávajícími na tehdejším trhu, jako například u výrobců Yamaha nebo Bosch s reakční dobou řídící jednotky 50 ms. Senzor určuje, kolik šťávy se pustí do motoru v závislosti na tom, jak šlapete.

 

Porovnani jednotek

 

Ve středu kola je navíc umístěný systém Power Boost, který jezdci pomáhá a přitom neovlivní rovnováhu kola.

Díky novému motoru s výkonem 350 W pomůže PESU ekolo při rychlosti až 45 km/h. Tím se s ním budete pohybovat svižněji, rychleji a lehčeji, než jste byli doposud zvyklí. Také celá jednotka se může naklonit až o 40 ° oproti běžným 30 °.

Dalším plusem je baterie, na kterou dojedete až 160 km na jedno nabití.

Společnost na oba modely nabízí doživotní záruku, což je důkazem, že ve své výrobky naprosto věří, že dělá to nejlepší, co je vůbec možné. Pro více informací navštivte stránky  Kickstarteru, kde probíhá financování.

Společnost PESU

Společnost je týmem inženýrů a designérů z různorodým pozadím. Zajímají se o drony, robotiku, motory, vývoj software i telekomunikace. S nadšením se pokouší vyvíjet nejinteligentnější a nejzábavnější elektrokola, která kdy trh vůbec viděl. Z této myšlenky se právě zrodily kola MONSTER a VOLADOR. Prostřednictvím přísných testů, důsledného návrhu a montáže, včetně pokročilých technologií při výrobě, dosáhly tyto dva modely cílů. Společnost PESU se zavázala, že se stane nejlepším světovým výrobcem sportovních elektrokol. Chce svým klientům zprostředkovat nové zážitky z jízdy, které byly považovány za nemožné. Kola PESU jsou dokonalou kombinací výkonu, energie a rychlosti.

 

 Spolecnost PESU    

 

Zdroj: kickstarter.com, pesucycle.com

Ráda objevuje svět kolem sebe. Cestuje, vzdělává se a potkává zajímavé lidi z celého světa. Věří, že v každém dřímá nějaký poklad, který lze nalézt. V životě si již sama vyzkoušela leccos a viděla i prožila věci, kterým lze často těžko uvěřit. Je plná života a miluje, když ho může předávat ostatním.

Komentáře

Nahoru