Odvážný muž chtěl Daře Rolins prodat její falešný účet na Instagramu

Odvážný muž chtěl Daře Rolins prodat její falešný účet na Instagramu

Hvězdy a hvězdičky showbyznysu mají na sociálních sítích obvykle tisíce fanoušků. Facebook, Twitter, Instagram. Fanoušci sledují každé jejich slovo a každou fotku. Jenže občas je těžké rozeznat, zda je profil pravý. Objevuje se totiž čím dál více těch falešných. Vždyť to není vlastně až tak těžké založit nějaký účet a občas na něm publikovat nějakou fotku staženou z internetu. A navíc na tom ještě můžete vydělat! Tedy aspoň tak si to představoval jeden slovenský vtipálek…

Dara Rolins na své oficiální facebookové stránce v pondělí zveřejnila šokující příběh, který ji potkal. Nějaký vtipálek podepisující se Juraj se chtěl přidat k seznamu těch, kteří se přiživují na jejím jméně. Založil si pod jejím jménem účet na Instagramu. Pod odkazem instagram.com/dararolins byste zřejmě ani nikoho jiného než Daru nečekali. Jenže ejhle… Skrývá se tam Juraj.

dara-rolins

Lidé stojí pochopitelně na Dařině straně

Když ho Dařin tým požádal, aby účet zrušil, dostalo se jim dost odvážné odpovědi. Prý jim účet prodá za 3400 euro (asi 93 000 Kč). Navíc si ještě připadá jako dobrák, že to Daře nechá tak levně. Vždyť ona má přece z koncertů hromadu peěz.

dara-insta

Dara byla ale ještě odvážnější než Juraj a nenechala se vyděsit. V klidu se na něj vykašlala a zařídila si účet pod jiným jménem – instagram.com/dararolins_vermi. A všechny upozornila, že to je její jediný oficiální účet, kde ji mohou sledovat. Z toho neoficiálního rychle zmizeli téměř všichni followeři.

dararolins-vermi

Jediný oficiální Instagram účet Dary Rolins

Zdroj: Facebook

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru