Odvážný Američan vytvořil internetovou seznamku, na které se můžete seznámit jenom s ním

Odvážný Američan vytvořil internetovou seznamku, na které se můžete seznámit jenom s ním

Pokud se náhodou jmenujete Brandon Scott Wolf a jste single, máme pro vás ideální webovou stránku. Brandon Scott Wolf z New Yorku je totiž už tak vyčerpaný online seznamováním, že si vytvořil seznamku jen a jen pro sebe.

Web DateBrandonScottWolf.com je plný informaci o Brandonovi a nechybí ani návod, co máte udělat, pokud se s ním chcete seznámit.

„Lidé se mě ptali, jestil to myslím vážně a jestli je to vtip. Moje jediná odpověď byla, že si vlastně nejsem jistý,“ řekl Mashable.

Web byl sice vytvořen jako vtip, ale Brandon má v plánu na několik rande přece jen jít. Obdržel už asi 40 žádostí od slečen, které by se s ním chtěly seznámit, jedna mu psala dokonce až z Indie.

brandon

Brandon si pečlivě vybírá

Ano, pánové mají na téhle seznamce smůlu. Ani dámy to ale nemají vůbec lehké. Musí se popsat v 500 – 1000 slovech, charakterizovat svoji kulturu, komunitu nebo rodinu, život od dětství až do dospělosti, práci, úspěchy a další věci. Už při registraci musíte odpovědět například na tyhle otázky:

  • Jaká je tvoje oblíbená knížka?
  • Jak si představuješ ideální rande?
  • Kdybys mohla být jedním zvířetem, jaké by sis vybrala?
  • Jakým jedním slovem by tě popsala tvá kamarádka?
  • Řekni mi o sobě něco vtipného

Jestli je Brandon takhle náročný na všechny své potenciální přítelkyně, není se čemu divit, že si musel založit rovnou soukromou seznamku.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru