Dnes vyšlo 15 článků

ODS udělala chybu ve své předvolební kampani

ODS udělala chybu ve své předvolební kampani

Česká politická strana ODS spustila svojí volební kampaň. Dokonce se o to pokouší i pomocí sociálních sítí, konkrétně pomocí Twitteru. Nicméně jak to tak u nás bývá, tak to moc nevyšlo.Zapomněla totiž na internetové stránky.

Základní myšlenka je přitom dobrá. #Volím_pravici je krátké, úderné heslo. Dobře se pamatuje. Je propagované jak na oficiálních Twitter účtu ODS, tak i na billboardech. Na první pohled je vše v pořádku.

ODS na Twitteru je velmi aktivní.

ODS na Twitteru je velmi aktivní.

ODS to měla skutečně promyšlené. Dokonce pro své členy vytvořila návod, jak používat Twitter. Všechno tedy bylo promyšlené. Nebo ne?

ODS jaksi zapomněla na internetové stránky. Je totiž dobré mít připravené webové stránky pro daný slogan. V tomto případě by se tedy jednalo o www.volimpravici.cz nebo www.volim-pravici.cz.

Nicméně stránky s tímto názvem již několik let vlastní konkurenční Strana svobodných občanů. ODS tedy ve své předvolební kampani propaguje jinou stranu.

Přitom se tomuto dalo lehce vyvarovat. Stačilo si vybrat trošku jiný slogan typu #Volíme_pravici, jehož internetová doména byla před pár dny ještě volná.

I díky tomu se na Twitteru objevilo plno parodií na tento hashtag, některé z nich si můžete přečíst:

#Volím_pravici

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru