Dnes vyšlo 15 článků

Odolné kabely s doživotní zárukou – Kickstarter

Jedná se o odolné kabely BelayCords, Kickstarter projekt s ohromným úspěchem po celém světe. Projekt podpořilo více jak 8000 lidí a ti 100 násobně překročili potřebnou částku na realizaci! Fanoušci čistého designu a kvality se ihned do tohoto stylového produktu zamilovali.

 

 

 

Proč?
Jednoduše proto, že řeší ty nejdůležitější problémy, se kterými se většina uživatelů používajících napájecí kabely setkává:

  • Bílé nabíjecí kabely se rychle ušpiní
  • Často se ničí
  • Kabely musíte zastrčit ze správné strany USB

Poslední výtku dobře vystihnul Andy Rooney ve svém citátu: “Pokaždé když máte 50% šanci na to, aby se vám něco povedlo, tak se vám to v 90% případů nepovede.”

 

 

Kabel BelayCords má jako první USB konektor, který funguje z obou stran, což v praxi prostě jen znamená, že ho zapojíte pokaždé na první pokus.

 

 

Tento fakt možná není nikterak převratný, ale nabíjecí kabely mají ještě jeden problém. Jsou nekvalitní a rychle se ničí. I toto bylo v projektu vyřešeno a tak je kabel vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů – odolná horolezecká tkanina, která je navíc opravdu stylová. Výrobce si je tím tak jistý, že k němu poskytuje doživotní záruku.

 

 

Projekt je z USA, na Kickstarteru už skončil a momentálně jsou kabely ve výrobním procesu. V ČR si je můžete ovšem již teď předobjednat na https://belaycords.kickstore.cz.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru