Dnes vyšlo 15 článků

Odměňování zaměstnanců reklamními předměty

Vkusné a s rozmyslem vybrané reklamní předměty jsou všeobecně dobrým marketingovým tahem a způsobem, jak oslnit své současné i potencionální zákazníky, dodavatele, odběratele a obchodní partnery.

Ovšem je tu také další alternativní způsob, jak je efektivně využít a tím je odměňování zaměstnanců prostřednictvím reklamních předmětů.

Příležitosti k odměňování

Své zaměstnance můžeme potěšit v dny, jako jsou svátky, narozeniny, MDŽ anebo mohou reklamní předměty sloužit jako benefity za dobře odvedenou práci, čímž bude umocněna nejen zpětná vazba, ale také motivace pracujících. Jako nejvhodnější příležitost k odměňování se nabízí ukončení kalendářního roku v období Vánoc.

Dárkové sady a sladkosti k vánočnímu finančnímu bonusu rozhodně ocení 100% zaměstnanců.

cokolady1

 

Sortiment reklamních předmětů

Jmeniny, narozeniny a MDŽ

Pány můžeme k těmto příležitostem obdarovat například baterkou, nožem, luxusní propiskou, deštníkem, nářadím, zapalovačem, dalekohledem, kompasem, butylkou, metrem, termoskou či termo-hrnkem do ruky i do auta. Ženu sice nejvíce potěší květina, ovšem určitě nepohrdne ani koupelovou sadou, ručníkem či osuškou, pilníkem, manikúrou, zrcátkem nebo designovým držákem na kabelku. Zástěra, chňapka, fondue, hrníček, sklenička nebo pořádný kuchyňský nůž jistě také najdou své místo v domácnosti vaší zaměstnankyně.

Vánoce a ukončení kalendářního roku

Pro vyjádření díků zaměstnancům se jevíce nabízí období svátků vánočních, čímž můžete v pár maličkostech shrnout vděčnost za jejich výkonnost v uplynulém roce. Je možné si samozřejmě zvolit některý z výše jmenovaných předmětů, avšak pravou vánoční atmosféru a účel pro který obdarováváte se nejlépe hodí PF karta, kalendář, diář, organizér, čokoláda, víno, sada na otevírání a servírování vín, mapy na dokumenty a podobně.

Potisk dárkových předmětů

Při obdarovávání kohokoliv myslete na to, aby měl tento akt co největší efekt. Právě toho dosáhnete, když si každý jeden předmět necháte potisknout logem či názvem společnosti. V dnešní době je nespočet firem, které nabízí potisk reklamních předmětů a dokážou cokoliv jmenovaného v tomto článku nabídnout i bez potisku.

potisk_reklamnich_predmetu

 

Tipy

Pokud chcete své zaměstnance opravdu překvapit, sáhněte po originálních magnetických šachách, sadě na kriket či pétanque nebo antistresovém srdíčku. Takovýmito dárky byste totiž neurazili ani nejnáročnějšího obchodního partnera.

A co zaměstnanci a letní dovolená? Darujte jim plážovou tašku, lehátko, nafukovací míč, plážovou podložku či grilovací sadu s logem a vyšlete tak jméno své firmy do světa.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru