Odložení nového iPhonu na polovinu října
Apple se rozhodl pro odložení další generace jeho telefonů – iPhone na polovinu října tohoto roku. Rozdílů oproti stávající generaci 4 nebude mnoho, proto je možné, že se tato generace bude jmenovat 4S. Nová generace smartphonů bude mít vylepšený procesor a více paměti RAM. Bude použit stejný model jako u iPadu druhé generace, tedy procesor A5 a paměť RAM bude 512 MB. Mezi další novinky by podle odhadů mohla patřit i osmimegapixelová kamera. Displej zůstává stále na své úhlopříčce 3,5″. U tohoto modelu by již neměli být problémy s anténou jako u 4. generace.
Zdroj: AppleInsider.com
Komentáře