Tisková zpráva: Odlehčený tablet Huawei MediaPad S7 Lite je od prosince exkluzivně v nabídce operátora T-Mobile

Společnost Huawei, přední světový poskytovatel řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT), uvádí od 1. prosince na český trh exkluzivně v nabídce operátora T-Mobile svůj nejnovější přírůstek do rodiny tabletů – Huawei MediaPad S7 Lite za základní cenu 5.999 Kč.

Tablet MediaPad S7 Lite usnadňuje komunikaci

MediaPad 7 Lite je ultrapřenosný tablet, který váží jen 370 g a má elegantní kovový kompaktní plášť. Srdce tabletu MediaPad 7 Lite tvoří operační systém Android 4.0 ICS a procesor Cortex A8 s taktem 1 GHz. Výjimečně ostrý 7palcový dotykový displej s vysokým rozlišením 1024 x 600 pixelů IPS 1080p doplňuje 3G mobilní hlasová komunikace.

Tablet MediaPad S7 Lite usnadňuje komunikaci díky připojení 3G a WiFi a funkcím pro SMS a MMS.

„Dobré věci mohou být malé. MediaPad 7 Lite je naše odpověď na poptávku spotřebitelů po elegantním, přenosném a vysoce výkonném tabletu za rozumnou cenu. MediaPad 7 Lite je pro zákazníky dokonalým společníkem pro zábavu a komunikaci,“ uvedl Richard Yu, předseda představenstva společnosti Huawei Device.

Tablet MediaPad S7 Lite usnadňuje komunikaci díky připojení 3G a WiFi a funkcím pro SMS a MMS. Je kompatibilní téměř se všemi multimediálními formáty a nechybí ani integrovaný 3,2megapixelový fotoaparát a přední 0,3megapixelová kamera pro videohovory.

Tablet MediaPad S7 Lite

Technické parametry HUAWEI MediaPad S7 Lite

Operační systém: Android™ 4.0 ICS
Displej: 7-palcový WSVGA kapacitní 1024 X 600 pixelů IPS dotykový displej
Fotoaparát: 3.2 MPx zadní, 0.3 MPx přední kamera
Navigace: vestavěná navigace GPS/A-GPS
Procesor: jednojádrový Cortex A8 1,0 GHz
Konektivita: 802.11b/g /n bezdrátové sítě, Bluetooth 3.0podporuje HSDPA 3.6Mbps / UMTS
Paměť: 8 GB interní paměť+ 1GB RAM, s možností rozšíření až do 32GB micro SD
Aplikace a kancelářské funkce: MS Office pro editování a čtení; PDF Viewer
Ostatní multimedia: Video – AVI, WMV, MP4, MKV, RM, RMVB, FLV, MOV, 3GP, až do 1080p30; Audio – MP3, WMA, WAV, APE, FLAC, AAC, OGG
Rozměry: 193 mm x 120 mm x 11 mm
Hmotnost: 370 g
Baterie: 4100mAh Li-Polymer

O společnosti HUAWEI

Společnost Huawei Device se domnívá, že každý může být informačním centrem a že svět by byl lepší, kdyby padly překážky bránící přístupu k informacím a jejich šíření. Rozsáhlé portfolio mobilních telefonů, mobilních širokopásmových zařízení a domácích zařízení svědčí o zaměření společnosti Huawei na zákazníky a na její snahu dodávat uživatelsky příjemné mobilní internetová řešení prostřednictvím neustálých inovací. Na základě více než dvou desetiletí úspěchů v odvětví informatiky a komunikace díky vlastním odborným znalostem, provozní základně a globálním partnerským zdrojům se společnost Huawei Device mění ze společnosti, která prodává miliony zařízení v rámci jediné transakce velkým podnikům, na značku „business-to-people“ (B2P), která přímo prodává i jednotlivé přístroje milionům lidí. Ke konci roku 2011 společnost Huawei Device dodávala výrobky více než 500 operátorům po celém světě. Více informací v českém jazyce najdete na adrese www.huaweidevice.cz nebo www.facebook.com/HuaweiDeviceCesko.

Technické parametry HUAWEI MediaPad S7 Lite
Operační systém    Android™ 4.0 ICS
Displej    7-palcový WSVGA kapacitní 1024 X 600 pixelů IPS dotykový displej
Fotoaparát    3.2 MPx zadní, 0.3 MPx přední kamera
Navigace    vestavěná navigace GPS/A-GPS
Procesor    jednojádrový Cortex A8 1,0 GHz
Konektivita    802.11b/g /n bezdrátové sítě, Bluetooth 3.0podporuje HSDPA 3.6Mbps / UMTS
Paměť    8 GB interní paměť+ 1GB RAM, s možností rozšíření až do 32GB micro SD
Aplikace    kancelářské fce: MS Office pro editování a čtení; PDF Viewer
Ostatní    multimedia: Video – AVI, WMV, MP4, MKV, RM, RMVB, FLV, MOV, 3GP, až do 1080p30; Audio – MP3, WMA, WAV, APE, FLAC, AAC, OGG
Rozměry    193 mm x 120 mm x 11 mm
Hmotnost    370 g
Baterie    4100mAh Li-Polymer

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru