Dnes vyšlo 15 článků

Odhalení největšího českého podvodu, který obletěl celou planetu. Za vším stojí Kazma!

Vzpomínáte si na předávání letošních Českých lvů, na kterém vystoupil falešný Jim Carrey? Za vtípkem světového formátu stojí Kamil Bartošek alias Kazma, který po tři čtvrtě roce odhalil, jak dokázal podvést český národ i celou planetu.

Intriky a kontakty. Tak málo stačilo k tomu, aby Kazma na pódium do přímého přenosu České televize dostal Srba Hariho z Prahy, který neuměl ani slovo anglicky. Jakmile mladík vstoupil na pódium s tím, že se jedná o Jima Carreyho, všichni skutečně věřili, že se jedná o slavného herce. Velkolepý podvod obletěl celou planetu a pobavil se dokonce sám Jim Carrey, který si na Twitteru svého dvojníka vystavil.

jim carrey twitter

Proč si Kazma z organizátorů vystřelil?

Kazma, moderátor pořadu One Man Show na Stream.cz, letos opět neobdržel pozvánku na předávání Českých lvů, a proto se rozhodl udělat si z organizátorů legraci. Dokázal srbského muže protlačit do prezidentské lóže Rudolfina a všechny přesvědčil, že se jedná o významného herce Jima Carreyho. Kazma přemluvil českou reklamní agenturu, aby předstírala, že natáčí zahraniční reklamu právě s Jimem Carreym. Kazmův realizační tým potom oslovil organizátory pod jménem agentury, že by se mohla hollywoodská hvězda zúčastnit slavnostního večeru. Nicméně, podmínkou bylo, že nebude muset promluvit ani slovo.

one man show

Za vším stojí Kazma.

Kazma nechal odlít speciální masku, aby se mladík co nejvíce vizáží podobal hollywoodskému herci. Srb Hari neumí ani slovo anglicky, a proto nemohl na pódiu pronést žádný projev. Měl alespoň vystřelovací konfety, čímž si falešný Jim Carrey získal potlesk. Publikum nic netušilo, přestože falešný Jim Carrey nemluvil, vypadal o dvacet let mladší a neměl prošedivělé vlasy.

„Když chcete něco někomu předat, nesmíte ho přemlouvat. Lidé nemají rádi, když je někdo do něčeho tlačí. Dejte jim ale na sekundu pocit, že mají na dosah ruky něco skvělého a potom jim ukažte, že nebude tak jednoduché to mít. A to je přesně ten moment, kdy po tom začnou sami toužit a my jim prodáváme sny,“ vysvětluje Kazma.

Kazma tento podvod odhaluje v novém videu na Stream.cz. A jeho čin potvrzuje, že dnes se nedá věřit ničemu. Kazmovi se podařil vtípek světového formátu.

A jak reaguje veřejnost?

Někomu přijde divné, že produkční společnost se do tohoto podvodu pustila:

„Je mi divné, že produkční společnost je ochotná se zaplést do tohoto podvodu. Zkrátka pro zviditelnění jsou schopni udělat cokoliv. Čest a morálka jdou v dnešní době opravdu do kelu,“ prozradil jeden pohoršený čtenář o tomto podvodu.

Falešný Jim Carrey

Falešný Jim Carrey

Někdo si zase myslí, že vše bylo domluvené.

„To měl domluvený Seznam.cz s Český Lev jako propagaci. Naletěli jste.“

A někomu zase přijde celý podvod jako drzost a znevážení velké akce.

„Je to lež, drzost a možná dost znevážení tak velké akce, jako je Český lev. Řekla bych, pro nás docela ostuda. Na druhou stranu je to skvělá prezentace toho, jak v mnoha případech pracují samotná média, když se to někomu hodí. Lidi by si měli uvědomit, že ne všemu je dobré slepě věřit. Takže pro televizi je to takové nastavení zrcadla.“

A někteří před tímto činem smekali klobouk:

„Kazma si tímto získal můj obdiv. Tohle připravit, všechny oblbnout. Už z miniatury videa jsem věděl, že je něco špatně, ale až video samotné mi to objasnilo. Ale Jim Carrey to vzal sportovně, když to sdílel na Twitteru.“

A co říkáte na Kazmův vtípek vy?

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru