Od dnešní půlnoci je v prodeji iPhone 6S, první zákazník ovšem spokojený nebyl

Od dnešní půlnoci se začaly v České republice prodávat dlouho očekávané mobilní telefony iPhone 6S a iPhone 6S Plus. Zákazníci nedočkavě čekali na své nová jablíčka. Když přišel na řadu jeden ze zákazníků, byl nemile překvapen. Model, na který netrpělivě čekal, bohužel neměli.

Minulý týden se společnost Apple pochlubila, že prodej nových mobilních telefonů iPhone 6S a 6 Plus bude trhat nové prodejní rekordy. Za první tři dny se jich prodalo zhruba přes 13 milionů kusů.

Češi se do nového telefonu iPhone 6S a 6 Plus nehrnuli

Nové mobilní telefony začal jako jediný tuzemský operátor prodávat Vodafone. Do této prodejny dorazilo o půl noci přibližně jen 200 lidí. Oproti jiným zemím se češi do nového iPhone 6S a 6 Plus zrovna nehrnuli. Například při zahájení prodeje v Německu čekalo nedočkavě před prodejnou stovky lidí.

513743-original1-ahfsc

Mnoho zákazníků bylo zklamaných

Mnoho zákazníků nakonec odešlo zklamaných. Na prodejně Vodafone byly bohužel k dostání jen iPhony s kapacitou 16 GB. iPhone s větší kapacitou (64 GB a 128 GB) bohužel nebyl na skladě. Nakonec odešli s tím, co se nabízelo.

V pátek budou telefony dostupné i na internetu

Kromě společnosti Vodafone bude nové iPhony prodávat také další dva operátoři – O2 a T-Mobile. Společnost O2 už úspěšně doručila první objednávky prostřednictvím kurýrů až do domu. Společnost T-Mobile, zahájí prodej v pátek v 7 ráno. Od pátku si budete moct také iPhony objednat prostřednictvím internetu. Podle portálu zboží.cz se ceny menší verze 6S pohybují v závislosti na kapacitě úložného prostoru od 20 801 Kč do 39 999 Kč. Za větší iPhone 6S Plus pak zájemci zaplatí od 23 947 Kč do 37 990 Kč.

Zdroj: Novinky

 

Komentáře

Nahoru