Dnes vyšlo 15 článků

Od července bude brázdit silnice dětský Tesla Model S

Dobrá zpráva pro všechny, co si Teslu nemohou dovolit! Pokud nemáte asi dva miliony korun navíc, máme pro vás řešení. Vyjde vás na pouhých dvanáct tisíc.

Tesla se spojila s Radio Flyer – společností, která v USA prodává malé červené vozíky, v nichž rodiče vozí děti. Už od února pilně spolupracují na dětském Tesla Modelu S, který bude fungovat překvapivě na elektřinu.

Ano, stejně jako každá jiná Tesla, i Model S pro děti bude napájen baterií. Standardní model bude dodáván s akumulátorem 140 Wh a za příplatek koupíte 190 Wh baterii, který slibuje o 50 % více dovádění.

tesla-kids

Autíčko zvládne jet maximální rychlostí 10 km/h, ale rodiče ji mohou omezit na 5 km/h. Radio Flyer slíbilo také světla, zvukový systém, kufr a „prostorný interiér“. A nebyla by to Tesla, kdyby se auto nedalo trochu přizpůsobit. Na výběr je několik barev a objednat se dá také speciální poznávací značka od Tesly a další vychytávky. V plné výbavě vás autíčko vyjde na 20 000 Kč.

tesla

Celé to však má jeden malý háček. V tomhle voze si nezajezdíte, pokud vám není 3 – 8 let a nevážíte maximálně 36 kg. Autíčka se zatím dají pouze předobjednat na tesla.radioflyer.com, rozesílána budou v červenci. Zatím jen pro USA a Kanadu.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru