Dnes vyšlo 15 článků

Ochrana nohou a bez bot? Nakefit to vyřešil!

Ochrana nohou a bez bot? Nakefit to vyřešil!

Nakefit, jednoduchá nalepovací podrážka, která zajistí vašemu chodidlu ochranu před nečistotami  a bakteriemi. Vynálezce pochází z Itálie jménem Sabato Alterio. Značka nabízí rovnou tři barvy – černá, růžová, a modrá. Protiskluzový povrch vám zajistí ochranu zejména na plážích a pobytech u bazénu. Jednoduchá nalepovací podrážka vám může usnadnit život v mnoha ohledech zejména v horkých letních dnech. Tuhle pomůcku jednoduše oceníte.

Přemýšleli jste někdy o tom, že by jste chodili bez bot a vaše nohy  byly stále chráněné a čisté? S novou dobou přichází různé vynálezy, které nám usnadňují život stále více a jsme rádi, že jsou. Pračky, elektronické kartáčky, ledničky  a podobně. To všechno známe. A co takhle chodit si bez bot, nohy stále čisté, chráněné před žárem a nečistotami ? A je to vůbec možné? Ano, je. Italský vynálezce, který se jmenuje Sabato Alterio vynalezl tenkou nalepovací podrážku, kterou si nalepíte na chodidlo a můžete ji využít například při trávení času na pláži či na místech, kde chodíte bez bot. Sabato Alterio tuhle revoluční tenkou podrážku pojmenoval jako “Nakefit”.

 Sticker-Shoes-Stick-On-Soles-Sticky-Pads-NAKEFIT-for-Feet-Beach-Sock-Waterproof-Hypoallergenic-Adhesive-Pad.jpg_640x640            nakefit-stick-on-shoes-27593

 

Původ z Itálie se rozvinul do několika části světa, kde začíná být velice populární pro svou jednoduchost a užitečnost. A protože je podrážka vyrobena z integrovaného silikonu , tak je protiskluzová a hodí se nejlíp do míst jako jsou bazény a také pláže, kde vám ochrání chodidlo před horkým pískem nebo před ostrými předměty skrývající se na zemi. Nalepovací podrážky se nosí naboso a po celém dni je jednoduše sloupnete. Nakefit můžete prakticky nosit kdykoliv  a kdekoliv ve volném čase. Na výběr máte rovnou ve třech barvách! Černé, růžové a  v modré. Nakefit je vyroben s  ohledem na životní prostředí a není  testovaný na zvířatech. A kolik stojí? Balíček deseti párů pro muže i ženy vás vyjde na 60 euro, takže přibližně 1 600 českých korun.

zdroj/text/foto: nakefit.com

Komentáře

Nahoru