Dnes vyšlo 15 článků

Očekávaný Kingdom Come dostal soubojový systém. Máme se na co těšit?

Na Kingdom Come se čeká jako na smilování. Originální RPG z pohledu první osoby si už na svůj vývoj stačila vydělat přes dva miliony. A to jsou v oběhu jen videa a screeny ze hry. Warhorse Studio se prostě snaží a dává to najevo.

Přenos ze hry alfa verze 0.4 ukázal tak veřejnosti, jak se v Kingdom Come bude bojovat. A nejedná se o žádné podřadné souboje bez propracované grafiky. Zde se jedná o precizní souboj s neuvěřitelnou grafikou a efekty.

Nová verze plná ještě novějších věcí

Pojďme se však podívat na současnou verzi hry, která nabízí opravdu to nejlepší, co jsme kdy mohli vidět. Máme tu meče, brnění a již zmiňované souboje. Dále se zásadně rozšířila herní plocha, přidala se i lokace Mrchojedy a vojenský tábor, lukostřelecký turnaj, bylinky a alchymii, jízdu na koni, nové úkoly, možnost kopání hrobů nebo vylepšené modely postav či synchronizace rtů. Prostě perfektní hra, na kterou se neuvěřitelně těšíme!

Kingdom Come - hra, na kterou se doopravdy upřímně těšíme!

Kingdom Come – hra, na kterou se doopravdy upřímně těšíme!

Co nového přímo od vývojářů…

Co všechno nová verze přinesla asi nejlépe popisují samotní vývojáři – Daniel Vávra a Viktor Bocan. Pokud umíte anglicky a máte hodinu volno, podívejte se na video!

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru