Dnes vyšlo 15 článků

OBRAZEM: Zajíčci Playboy o několik let později

Netřeba představovat značku Playboy, která se již dlouhou dobu specializuje na různé výrobky pro muže a ženy. U mužů je evidentně velmi oblíbený časopis Playboy, který sice neobsahuje tolik textu, ale atraktivních věcí. Většinou se dívají na modelky z Playboye, které tu však také nebudou furt. Jistý autor se tedy rozhodl nafotit některé modelky po padesáti letech.

Určitě netřeba představovat oblíbenou mužskou značku s logem králíka. Ano, mluvím o značce Playboy, která je notoricky známá svými „králíčky“, které dává do svého časopisu. Playboy králíčci jsou již poměrně dlouhou dobu oblíbené především u mužů. Avšak i tyto nádherné modelky jednou zestárnou, ať věkem nebo po všech těch plastikách či nočních radovánkách. Podívejte se tedy, jak vypadají oblíbené modelky z Playboye po 50 letech.

robyn-twomey-playboy-12 robyn-twomey-playboy-1 robyn-twomey-playboy-3 robyn-twomey-playboy-2 robyn-twomey-playboy-4 robyn-twomey-playboy-5 robyn-twomey-playboy-7 robyn-twomey-playboy-6 robyn-twomey-playboy-8 robyn-twomey-playboy-9 robyn-twomey-playboy-10 robyn-twomey-playboy-11

 

Zdroj: ufunk.net

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru