OBRAZEM: Takový dům jste ještě neviděli!

Společnost Camenzind Evolution navrhla futuristický dům, který se nyní nachází u Curyšského jezera ve Švýcarsku. Stavba byla dokončena v březnu 2016 a má celkem 4 patra. Exteriér futuristického domu s názvem Flexhouse skutečně upoutá pozornost, stejně jako výhled zevnitř domu.

V posledních letech stále více architektů navrhuje luxusní futuristické domy, jejichž fotografie obletí svět pomocí internetu. Jedním z takových domů je i futuristická stavba s názvem Flexhouse od společnosti Canzind Evolution, která stojí na břehu Curyšského jezera. Dům má skutečně velice zajímavý tvar a zaujme na první pohled. Díky krajině, ve které se nachází, nabízí mimo jiné i naprosto úžasný výhled do přírody – na jezero i hory v dálce.

flexhouse-camenzind-evolution-01

flexhouse-camenzind-evolution-02

flexhouse-camenzind-evolution-04

flexhouse-camenzind-evolution-06

flexhouse-camenzind-evolution-07

flexhouse-camenzind-evolution-08

flexhouse-camenzind-evolution-14

flexhouse-camenzind-evolution-20

flexhouse-camenzind-evolution-22

flexhouse-camenzind-evolution-25

flexhouse-camenzind-evolution-26

flexhouse-camenzind-evolution-28

zdroj/foto: highsnobiety

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru