Dnes vyšlo 15 článků

OBRAZEM: Takový dům jste ještě neviděli!

Společnost Camenzind Evolution navrhla futuristický dům, který se nyní nachází u Curyšského jezera ve Švýcarsku. Stavba byla dokončena v březnu 2016 a má celkem 4 patra. Exteriér futuristického domu s názvem Flexhouse skutečně upoutá pozornost, stejně jako výhled zevnitř domu.

V posledních letech stále více architektů navrhuje luxusní futuristické domy, jejichž fotografie obletí svět pomocí internetu. Jedním z takových domů je i futuristická stavba s názvem Flexhouse od společnosti Canzind Evolution, která stojí na břehu Curyšského jezera. Dům má skutečně velice zajímavý tvar a zaujme na první pohled. Díky krajině, ve které se nachází, nabízí mimo jiné i naprosto úžasný výhled do přírody – na jezero i hory v dálce.

flexhouse-camenzind-evolution-01

flexhouse-camenzind-evolution-02

flexhouse-camenzind-evolution-04

flexhouse-camenzind-evolution-06

flexhouse-camenzind-evolution-07

flexhouse-camenzind-evolution-08

flexhouse-camenzind-evolution-14

flexhouse-camenzind-evolution-20

flexhouse-camenzind-evolution-22

flexhouse-camenzind-evolution-25

flexhouse-camenzind-evolution-26

flexhouse-camenzind-evolution-28

zdroj/foto: highsnobiety

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru