OBRAZEM: Stylový psí model Bodhi vydělává neuvěřitelných 15 tisíc dolarů měsíčně!

OBRAZEM: Stylový psí model Bodhi vydělává neuvěřitelných 15 tisíc dolarů měsíčně!

Chlupáč Bodhi je jen pět let starý, a už ve své kariéře dosáhl tak vysoko, že měsíčně pózováním v originálním oblečení vydělává až 15 tisíc dolarů za měsíc.

Trend oblékání čtyřnohých miláčků neobešel snad žádnou evropskou zemi. A tak vůbec není překvapením, když na ulici potkáte psíka ve značkovém oblečení jen proto, aby jejich majitelé ukázali, že na to mají. Případ Bodhiho je ale trochu jiný. Tento pejsek rasy Shiba Inu z amerického New Yorku se totiž už několik let věnuje psímu modelingu.

29_zps8bacd97e

Drsňák Bodhi

Páníčkové už dali výpověď v práci

Jako správný model, i on má účet na Instagramu, kde ho sleduje již 150 tisíc lidí. Jeho šťastná majitelka Yena Kim pracovala ve společnosti Ralph Lauren, a tak se díky ní Bodhi dostal dokonce na titulní strany několika módních časopisů. Bodhi dělá svým majitelům jen radost…a dokonce živí celou rodinu! Vydělává totiž až 15 tisíc dolarů měsíčně. Majitelé Bodhiho již dali výpovědi ve svých zaměstnáních a nyní se plně věnují svému miláčkovi, který rozhodně o zakázky nemá nouzi.

155_zps8225dbc3

Bodhi je prostě psí podnikatel

97_zps1b51d915

Motýlek mu také sluší…

85_zps804c6511

Bodhi při práci

1113_zps22b98262

Na zimu vždy připravený

1210_zps0d714995

Sportovec, jak má být

107_zps8241b608

Bodhi si na teplo z rodinného krbu vydělává sám

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru