Dnes vyšlo 15 článků

OBRAZEM: Rozdíl mezi fotkami bohatých dětí a chudých vtipálků

Rozdíly mezi bohatými a chudými tu vždycky byly a vždycky budou. Problém je v tom, že dneska je kvůli všem sociálním sítím daleko více vnímáme. Spousta bohatých, kteří jsou bohatí jen díky tomu, že se narodili bohatým rodičům, se chlubí na Facebooku, Instagramu a vlastně všude možně. A my se na to pak se závistí můžeme jen koukat. Proto se taky říká, že čím více času trávíme na sociálních sítích, tím méně spokojené životy vedeme. Moc se zabýváme životy ostatních. Jsou ale takoví, kteří to zvládají brát s humorem.

Pokud jste ještě neslyšeli o instagramovém účtu @richkidsofinstagram, tak se tam radši ani nekoukejte. Bohaté děti se tam totiž chlubí svým možná záviděníhodným životním stylem.

V Rumunsku se ale našlo pár mladých lidí, kteří se snaží ukázat, že k tomu, abyste si život užili, nepotřebujete hodně peněz. Vždycky si vyberou nějakou fotku z účtu @richkidsofinstagram a napodobí ji. Fotky opatřují hashtagem #DistractieCuBaniPutini, což znamená v překladu #MáloPenězHodněLegrace. Hashtag #LittleMoneyBigFun ale nejdřív použilo KFC v kampani o tom, že nepotřebujete hodně peněz, abyste se dobře najedli.

Vtipálci z Rumunska používají místo vrtulníku plastovou hračku, místo papírových bankovek po sobě hází drobáky, a prstýnek s diamantem mají jen nakreslený. Nejsou ale o nic méně šťastní než bohaté děti z Instagramu.

2

3

1

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru