OBRAZEM: Restaurace vlastněné hvězdami

OBRAZEM: Restaurace vlastněné hvězdami

Některé známé osobnosti mají rády navštěvování restaurací, a proto se rozhodly pro vlastní. A že takových hvězd není málo. Podívejte se na několik příkladů.

shutterstock_79422778

Bon Jovi vlastní „Soul Kitchen Restaurant“ v New Jersey. Nejlepší částí na této restauraci je, že platíte, kolik chcete. A když náhodou na zaplacení nemáte, vymyslí se náhradní plán, jak svou útratu splatíte, třeba nějakou službou.

shutterstock_101615584

Donnie Walhlberg a Mark Wahlburg spoluvlastní The Wahlburgers“v Massachusetts. Co asi tato restaurace nabízí poznáte už z jejího názvu.

shutterstock_190999694

Quentin Tarantino je jedním z investorů restaurace Do Hwa nacházející se v New York City. Restaurace se proslavila korejskou kuchyní.

shutterstock_185455922

Lady Gaga je investorem italské restaurace „Joanne Trattoria“. Je zde podávána skutečně autentická italská kuchyně.

shutterstock_102106036

Tony Hawk investoval do restaurace a baru „Market“ nacházející se v Delmaru v Kalifornii. Restaurace mění své menu každý den, takže se zákazníci mohou vždy těšit na něco nového.

shutterstock_154355939

Justin Timberlake je spoluzakladatelem „Southern Hospitality“ v New York City. Restaurace je známá pro „Memphis barbecue“.

shutterstock_128173169

Zach Braff otevřel restauraci „Mermaid Oyster Bar“ v New Yorku. Nabízí široké spektrum mořských specialit.

zdroj: newszoom

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru