OBRAZEM: Podívejte se, jak to vypadá uvnitř nejluxusnějších posiloven ve Vietnamu

Zajímá vás, jak vypadají posilovny ve Vietnamu? Asiaté nejsou žádní troškaři, a jak můžeme vidět, na luxusu si opravdu potrpí. Ve Vietnamu se nachází celkem 28 posiloven ze sítě Centuryon, které luxusem přímo oplývají. Členství v tomto fitness centru se pohybuje od 8 – 24 tisíců dolarů, což je v přepočtu cca 190 – 575 tisíc korun, záleží jen na výhodách, které si člen zvolí. Toto členství je roční a platí se předem. Žádné jiné měsíční poplatky fitness centrum nepožaduje.

Členové fitness centra tak mohou navštěvovat hodiny jógy, odpočinout si po cvičení v relaxační zóně, zahrát si kulečník, vychutnat karaoke nebo si objednat cateringové služby a plno dalších.

,,Naše posilovny poskytují exkluzivitu a luxus pro pár vyvolených, kteří požadují jen to nejlepší,“ uvedl zakladatel a CEO společnosti Randy Dobson.

Jak můžeme vidět na fotografiích níže, Asiaté si na luxusu opravdu potrpí.

all-of-the-equipment-is-imported-and-italian-made-and-members-can-get-a-personal-trainer-to-assist-them-with-their-workoutsafter-youre-ready-to-relax-from-your-workout-you-can-head-to-the-steam-room-enjoy-the-dry-sauna-slip-into-a-roman-hydrotherapy-jacuzzi-or-check-out-the-ice-room-which-is-chilled-to-zero-degrees-and-includes-a-snow-dispeareas-that-are-for-centuryon-members-are-accessible-by-biometric-scans-offering-members-increased-exclusivity in-private-member-lounges-you-can-enjoy-karaoke-pool-tables-and-catering-services members-can-also-book-stretching-sessions-with-trainers-who-will-work-with-them-on-trigger-point-muscles-and-joint-tension-relief-the-clubs-also-offer-unlimited-health-and-fitness-analysis-as-well-as-nutrition-consultin members-can-also-enjoy-private-parking-and-valet-services-vip-invitations-to-fashion-shows-and-concerts-free-drinks-year-round-at-the-juice-bar-and-stores-that-feature-merchandise-from-popular-athletic-brands-like-nike most-of-the-equipment-also-features-touch-screen-led-monitors-and-fitness-tracker-integration pools-feature-floor-to-ceiling-windows-and-chandeliers-are-draped-above-guests-can-get-free-massages-by-the-pool-and-theres-a-towel-and-robe-service the-chandeliers-within-the-clubs-are-custom-designed-and-made-to-incorporate-black-crystal-and-the-stone-flooring-is-made-of-imported-italian-quartz their-facilities-are-adorned-in-luxurious-touches-that-include-golden-features-in-the-restrooms theres-also-the-gladiator-ring-where-you-can-work-on-your-boxing-skills they-offer-a-variety-of-classes-including-yoga-which-is-taught-in-stunning-open-spaces-members-can-get-advanced-booking-on-all-of-the-offered-classes-as-well-as-one-on-one-yoga-sessions the-yoga-lounge-is-where-guests-can-go-to-enjoy-tea-either-before-or-after-classes-vip-members-can-also-bring-anyone-they-like-to-work-out-with-them vanity workout-equipment-ranges-from-standard-machines-to-an-mma-ring

Zdroj: Businessinsider

Komentáře

Nahoru