Dnes vyšlo 15 článků

OBRAZEM: Pestrobarevné tulipánové pole z leteckého pohledu

Nizozemsko je známé svými dřeváky, větrnými mlýny a květinami. My se nyní rozhodli zaměřit na to poslední zmiňované, konkrétně na tulipány. Jestli vás tedy zajímá, jak to celé vypadá z leteckého pohledu, tak čtěte dále.

Autorkou těchto fotografií je římský fotograf Simone Sbaraglie, který se většinou zaměřuje na příroda a volně žijící živočichy. Nyní se rozhodl jet do Nizozemska zdokumentovat milióny krásných tulipánů, které tuto zemi proslavili.

K tomu si pronajal letadlo. Výsledek? Můžeme vidět obrovské tulipánové pole, které z výšky vypadají jako abstraktní vzorce plné zářivých barev a vzorů. Vypadá to, jak kdyby malíř dělal odvážné tahy na plátně, ale ve skutečnosti jsou to nekonečné řady malých tulipánů.

I díky tomu, že není vidět žádný člověk, tak můžeme obdivovat tyto překrásné krajiny hýřící barvami. A proč zrovna tulipánové pole? Simone si je prý vybral proto, že miluje geometrii a různorodé barvy. Díky tomu si zamiloval harmonii tulipánových polí z leteckého pohledu.

A jelikož je výsledkem na první pohled abstraktní malba, tak i on sám je velmi spokojený. Teď už jenom zbývá otázka – jak se to líbí vám?

SimoneSbaraglia1

SimoneSbaraglia2

SimoneSbaraglia3

SimoneSbaraglia4

SimoneSbaraglia5

SimoneSbaraglia6

SimoneSbaraglia7

SimoneSbaraglia8

SimoneSbaraglia9

SimoneSbaraglia10Zdroj: mymodernmet.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru