OBRAZEM: Originální fotografie z londýnského srazu tatérů

OBRAZEM: Originální fotografie z londýnského srazu tatérů

Londýnského srazu tatérů se zúčastnila spousta lidí potetovaných od hlavy až k patě, a kdo zde letos chyběl, opravdu o hodně přišel. Tetování může být v takovém množství velmi působivé. Ale o tom se přesvědčte sami. Fotografovi Andymu Lo Pó-ovi se totiž podařilo zachytit ty nejoriginálnější účastníky, a vy se díky němu na tyto jedinečné ozdoby můžete podívat.

Andy-Lo-Po-london-tattoo-convention-10Andy-Lo-Po-london-tattoo-convention-11Andy-Lo-Po-london-tattoo-convention-3Andy-Lo-Po-london-tattoo-convention-5Andy-Lo-Po-london-tattoo-convention-4Andy-Lo-Po-london-tattoo-convention-2Andy-Lo-Po-london-tattoo-convention-7Andy-Lo-Po-london-tattoo-convention-9Andy-Lo-Po-london-tattoo-convention-8diggit59 Andy-Lo-Po-london-tattoo-convention-6Andy-Lo-Po-london-tattoo-convention-12Andy-Lo-Po-london-tattoo-convention-14

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru