OBRAZEM: Originální fotografie z londýnského srazu tatérů

OBRAZEM: Originální fotografie z londýnského srazu tatérů

Londýnského srazu tatérů se zúčastnila spousta lidí potetovaných od hlavy až k patě, a kdo zde letos chyběl, opravdu o hodně přišel. Tetování může být v takovém množství velmi působivé. Ale o tom se přesvědčte sami. Fotografovi Andymu Lo Pó-ovi se totiž podařilo zachytit ty nejoriginálnější účastníky, a vy se díky němu na tyto jedinečné ozdoby můžete podívat.

Andy-Lo-Po-london-tattoo-convention-10Andy-Lo-Po-london-tattoo-convention-11Andy-Lo-Po-london-tattoo-convention-3Andy-Lo-Po-london-tattoo-convention-5Andy-Lo-Po-london-tattoo-convention-4Andy-Lo-Po-london-tattoo-convention-2Andy-Lo-Po-london-tattoo-convention-7Andy-Lo-Po-london-tattoo-convention-9Andy-Lo-Po-london-tattoo-convention-8diggit59 Andy-Lo-Po-london-tattoo-convention-6Andy-Lo-Po-london-tattoo-convention-12Andy-Lo-Po-london-tattoo-convention-14

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru