OBRAZEM: Optické klamy v obrazech

OBRAZEM: Optické klamy v obrazech

Rob Consalves, kanadský umělec, baví svět svými obrazy, na kterých můžete obdivovat zejména jeho umění vytvořit v nich optické klamy. Při pohledu na jeho obrazy zjistíte, že vlastně nevíte, která část je reálná, a jestli vůbec nějaká. Většina z nich obsahuje nejasnou hranici hned několika příběhů. Consalves se začal věnovat umění ve velmi raném věku. Již ve dvanácti letech měl zkušenosti s perspektivou a architektonickým uměním.

magic-realism-paintings-rob-gonsalves-1__880magic-realism-paintings-rob-gonsalves-2__880magic-realism-paintings-rob-gonsalves-3__880magic-realism-paintings-rob-gonsalves-9__880magic-realism-paintings-rob-gonsalves-14__880magic-realism-paintings-rob-gonsalves-17__880magic-realism-paintings-rob-gonsalves-18__880magic-realism-paintings-rob-gonsalves-20__880magic-realism-paintings-rob-gonsalves-21__880magic-realism-paintings-rob-gonsalves-23__880magic-realism-paintings-rob-gonsalves-24__880magic-realism-paintings-rob-gonsalves-25__880

zdroj: boredpanda.com

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru