OBRAZEM: Nejzajímavější a nejdivnější věci, které si můžete koupit na černém (internetovém) trhu. Budete překvapeni!

Chtěli byste vyhrožovat USA se svou vlastní nukleární bombou? Nyní máte možnost! Splňte si svůj sen!  Kdo ví, jak dlouho přece bude trvat, než tuto jedinečnou nabídku objeví FBI? Nezahoďte tuto jedinečnou příležitost! Za 100 dolarů (0,2549 Bitcoinů) můžete mít doma komponent potřebný pro výrobu vaší vlastní atomové bomby. Tak přesně takto začíná jeden z inzerátů na serveru Evolution.

Evolution je něco jako naše české Aukro, kde všichni taktéž obchodují zcela legálně (to byl samozřejmě vtip). Dříve byl k těmto obchodům využíván server Silk Road, jehož provoz před více než rokem ukončila právě FBI. Dalo se tedy čekat, že brzy se objeví další web, který jako by z oka vypadl zmiňovanému Silk Road.

A tímto webem se celkem záhy stal Silk Road 2.0. I ten byl nakonec zrušen a přišel na řadu Evolution.

Uranium na prodej

Obrázek Urania na serveru Evolution

 12 000 kusů drog na prodej

A Uraniem to samozřejmě nekončí. Nejenom, že je Evolution rájem pro prodejce a konzumenty drog, kde  aktuálně najdete 3064 nabídek na prodej marihuany, 2177 nabídek na prodej tablet extáze a více než 6 000 nabídek propagující prodej dalších drog (včetně heroinu).

12 000 nabídek na prodej drog

Na Evolution najdete tu také prodejce, který prodává tzv. Blue Dream marihuanu (marihuana modrý sen). A má již více než 3 000 pozitivních hodnocení od kupců.

Ukázky hodnocení spokojených kupců drog

Tedy zde asi zatím FBI nezasáhla. Ono také není divu. Po posledním incidentu s Silk Road 2.0 se právě věechny podobné servery brání jak můžou. Vše se obchoduje ze zcela pochopitelných přícin jen ve virtuální měně (Bitcoinech), u nichž je velice složité vypatátrat vlastníka účtu.

Samotná URL webového tržiště se neustále dynamicky mění (ještě nedávno jste Evolution mohli najít na adrese k5zq47j6wd3wdvjq.onion), dopátrat se, kde leží samotný server je úkol téměř nadlidský.

Čistý kokain

Příručka – Jak na ženy

Ale za své Bitcoiny si můžete koupit třeba také ultimátní příručku radící, jak si psát se ženami. Jenom se modlete, že v příručce se nedozvíte třeba jen to, že máte použít mobil.

Jak na ženy

Pizza zadarmo

Můžete si zde koupit také radu – jak můžete získat ve Velké Británii zadarmo pizzu.

Jak s objednat zadarmo pizzu?

A soudě dle recenzí samotných uživatelů, tak se jedná o docela dosti oblíbenou položku.

Facebook followers a kamarád na pokec

A samozřejmě nechybí ani tolik populární followery na Facebooku anebo Instagramu (100 followerů za necelé 2 dolary). Podobnost s jižymíněným Aukrem je samozřejmě čistě náhodná…

Stejně tak, pokud se cítíte opuštění, si můžete pořídit kamaráda, se kterým si můžete hodiny povídat (než jej přestane bavit povídat si s takovou troskou, jako jste vy).

Kamarád na pokec výměnou za Bitcoiny

Bojová sekera na nekamarády

A pokud jste cholerik a hrozí, že by vás váš kamarád přestal brzy bavit, tak si k tomu můžete přikoupit také bojovou sekeru. V záchvatu vzteku jako když najdeš.

Sekera jako z Pána prstenů

Je to bomba? Jo, je

Na stejném místě je k dostání také nevybuchlý šrapnel.

Nevybouchlý šrapnel

Nový americký pas

Vás bude stát „jen“ na 6 000 dolarů (120 000 Kč).

Americký pas vás vyjde na necelých 120 000 Kč

Ukradené karty

Na Evolution jsou na prodej také ukradené kreditní karty, čísla karet a účtů (včetně bezpečnostního kódu a expiration date), emailové databáze,  zkrátka všechno to, s čím jinde obchodovat nemůžete. Je jen záhadou, že zatímco v reálném životě by vás okamžitě zatkli, v tom virtuálním se s podobnými komunitami čile obchoduje.

Je sice jen otázkou času, než se FBI podaří zrušit i tyto stránky. Ale do té doby proběhnou další desítky tisíc obchodů. Takže ještě máte pořád šanci si koupit třeba… příručku Jak na ženy :-).

A kdyby to náhodou nevyšlo, tak můžete začít trénovat svou vlastní armádu…

Vytrénujte si svou malou soukromou armádu

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru