Dnes vyšlo 15 článků

OBRAZEM: Muž napodobuje profilové fotky různých slečen

Znáte Tinder? Když se zhruba před dvěma lety objevil, spekulovalo se, že by mohlo jít o „příští Facebook“. Dnes už můžeme objektivně zhodnotit, že to se nestalo. Ovšem aplikaci využívá spousta lidí – může se chlubit téměř 6000 aktivními uživateli denně.

Tinder má primárně sloužit pro seznamování. Propojíte si ho s Facebookem, na základě informací z Facebooku vám bude vytvořen profil a můžete ho začít používat. Budou vám nabízeni lidé z vašeho okolí. Pokud se vám budou líbit, Tinder už se postará o to, abyste spolu dále komunikovali. Pokud ne, prostě fotku odmítnete.

Ovšem na Tinderu se pohybují i lidé, kteří tam nejsou proto, aby se s někým seznámili. Jedním z nich je i Jarrod Allen, jenž rozhodně nemá žádné romantické úmysly. Tenhle vtipný Australan, známý pod přezdívkou Tindafella, rozesmívá celý internet tím, že napodobuje holčičí profilové obrázky.

Allen dokonce uvedl, že se mu Tinder nelíbí. Naopak se mu zdá divný.

allen1

Touto fotografií to všechno začalo. Allen seděl v autě svého kamaráda, když narazil na fotografii této dívky se zvláštním obočím. A pak už to šlo rychle.

allen2

Často mu pomáhají přátelé, sestra nebo bratranec. Některé snímky totiž nemůže zvládnout vyfotit sám.

allen3

„Téměř každý v tom vidí zábavu. Dělám to všechno pro smích, nechci se nikomu vysmívat,“ vysvětluje Allen a dodává, že lidé to obvykle opravdu vnímají jako legraci.

allen4

Allen vysvětlil, že sám Tinder používá nerad.

allen5

„Seznamovat se na internetu s cizinci mi přijde zvláštní. Jsem ze staré školy, a tak se radši s dívkami seznamuji osobně a povídám si s nimi,“ říká Allen.

allen6

K Allenově nejoblíbenější fotce bylo zapotřebí 6 litrů ledově studeného mléka, kvůli kterému tři minuty neviděl. Ale prý to stálo za to.

allen7

allen8

allen9

allen10

allen11

allen12

Pokud chcete sledovat Allenovy další povedené fotky, rozhodně navštivte jeho Instagram účet @tindafella.

Zdroj: Aplus.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru