OBRAZEM: Islandská policie má vlastní instagramový účet plný fotek ze služby

OBRAZEM: Islandská policie má vlastní instagramový účet plný fotek ze služby

Islandská policie přišla s velmi pozoruhodným nápadem, jak se přiblížit veřejnosti. Založili si účet na Instagramu a denně na něj publikují fotky ze služby z jeijch běžného dne. Samozřejmě, že sem tam také přidají nějaké vtipné foto, které jenom dokresluje to, že policisté jsou také lidmi a mají i smysl pro humor.

Leckdy se na to zapomíná, ale policisté jsou také lidmi, kteří se jen snaží, aby všude byl pořádek a systém. Avšak velmi často se s kladnou odezvou nesetkávají. Proč? Lidé na ně jen nadávají a nadávají. Jak jsou hrozní, atp. Většinou se stanou centrem nadávek hned potom, co vám naměřili překročení povolené rychlosti. Ale neopomínejte, jejich chyba to není, to vy jste udělali chybu. A navíc, když k vám v noci někdo zavítá za účelem krádeže, kdo vám pomůže? Sousedka to asi nebude, spíše vámi proklínaní policisté. 

Jak vypadá běžný den islandských policistů?

V islandském Reykjavíku přišla městská policie s originálním nápadem, jak se přiblížit veřejnosti. Založila totiž instagramový účet, na které pravidelně dává své nejlepší fotky ze služby. Na fotografiích můžeme nalézt, jak pomáhají lidem, ale také i legrační a zábavné momenty, které během jejich práce musí být. Bylo by celkem vtipné, kdyby i toto vyzkoušeli čeští policisté.


Zdroj: Instagram, logreglan.is, refresher

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru