OBRAZEM: Detailní pohled na velké kočkovité šelmy

Jak jednoduše zachytit eleganci velkých šelem? Tuto otázku si kladl americký fotograf pracující pro National Geographic Vincent J. Musi. A odpověd je jednoduchá – stačí jednoduché, tmavé pozadí. Jak takové fotky dopadly se můžete podívat dále v galerii.

Tyto fotky jsou výjimečné i tím, že můžeme vidět šelmy skutečně detailně – tedy i jednotlivé chlupy, fousy nebo děsivě vypadající zuby. Tvorba těchto fotografií přitom nebyla vůbec jednoduchá.

Musi a jeho tým museli pro každou šelmou vytvořit speciální prostor ve studiu. Každé zvíře si totiž zasloužilo svůj unikátní přístup, aby mohlo být zachyceno v relativně přirozené pozici.

Musi samozřejmě spolupracoval i s odborníky na tyto dosud nezkrocená zvířata, celá příprava těchto fotografií trvala tedy celé týdny. A my si myslíme, že to stálo za to.
vincentjmusi1 vincentjmusi2 vincentjmusi3 vincentjmusi5

vincentjmusi6 vincentjmusi7 vincentjmusi8

vincentjmusi9 vincentjmusi10 vincentjmusi77

Zdroj: mymodernmet.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru