OBRAZEM: Chlapec krátce před smrtí daroval své orgány, lékaři se malému hrdinovi poklonili

OBRAZEM: Chlapec krátce před smrtí daroval své orgány, lékaři se malému hrdinovi poklonili

Jedenáctiletý chlapec odešel z tohoto světa na následky nevyléčitelné rakoviny mozku. Krátce před smrtí se tento mladý hrdina rozhodl pomoci, daroval proto orgány nemocnici, ve které se o něj starali. Pomohl tak na záchranu ostatních životů. Při odvážení chlapcova těla se mu všichni doktoři upřímně poklonili.

Poměrně silně emotivní fotografie obletěla internet a dá se říci, že nikoho nenechala chladným. Proč? Byl na ní jedenáctiletý chlapec, který podlehl na následky smrtelné nemoci. Měl ještě mnoho před sebou, avšak měl jasnou diagnózu - rakovinu mozku, takže smrt byla bohužel nevyhnutelná.

Hrdě odešel a dal šanci jiným

Život si plně neužil, ale před svojí smrtí zde zanechal silný odkaz, na který se jen tak nedá zapomenout. Sám musel umřít, ale svým gestem pomohl zachránit další životy, neboť krátce před smrtí daroval své orgány nemocnici. Díky tomuto rozhodnutí se pomohlo několika lidem, kteří již dlouhou dobu čekali na transplantaci.

Qli92HD_zps8055ee8a

Ošetřující lékaři se za toto upřímné chlapcovo rozhodnutí při odvážení těla hluboce uklonili malému hrdinovi, který život ztratil, ale další dal. 

Zdroj: imgur

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru