OBRAZEM: Bunkr, který odolá jadernému výbuchu

Hrozba jaderných zbraní tu stále je a média ji v dnešní době zmiňují čím dál častěji. Pokud máte obavy z jaderných zbraní a máte k dispozici 17,5 milionů USD, tedy cca 437 milionů Kč, můžete si pořídit bunkr, který vás spolehlivě ochrání.

luxury-converted-nuclear-bunker-georgia-20

Bojíte se, že se situace ve světě příliš přiostřuje a hrozí tak použití jaderných zbraní? Pak vás jistě zaujme fakt, že v Georgii existuje bunkr, který vás spolehlivě ochrání. Tento bunkr se nachází v Savannah v Georgii a nabízí cca cca 1300metrů čtverečních obytného prostoru.

luxury-converted-nuclear-bunker-georgia-19

luxury-converted-nuclear-bunker-georgia-13

luxury-converted-nuclear-bunker-georgia-21

luxury-converted-nuclear-bunker-georgia-18

luxury-converted-nuclear-bunker-georgia-15

luxury-converted-nuclear-bunker-georgia-17

Bunkr byl postaven v průběhu studené války v roce 1969, v roce 2012 pak byl kompletně zrekonstruován a nyní se v něm nacházejí 4 prostorné apartmány. Každý apartmán má vlastní kuchyň, jídelní kout, dvě ložnice, obývací pokoj a koupelnu…

zdroj/foto: boredpanda

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru