Web na hovno #9: Aneb když si stránku založí úplný amatér

Ať už je člověk odborník nebo úplný začátečník, měl by si dát na své stránce záležet. Říká se, že stránka by měla na první pohled zaujmout. Bohužel toto se nepovedlo majiteli stránky, která se zabývá televizní show Česko Slovensko má talent.

Stránku Česko Slovensko má talent zřejmě tvořil úplný amatér. Předem upozorňujeme na to, že tato stránka není oficiální stránkou této televizní show. Do tvorby této stránky se nejspíš pustil fanoušek, který chtěl ostatní fanoušky informovat o aktuálním dění a novinkách. Stránka funguje už od roku 2011.

Fotografie z fotobanky nejsou nikdy špatnou volbou

Pokud se rozhodnete si založit vlastní stránku dejte si opravdu záležet. První dojem dělá hodně. Například tady můžete vidět, že stahovat fotografie z internetu se nevyplácí. Na pozadí jde vidět vodoznak, což na první dojem vypadá opravdu hrozně. Proto je lepší využít fotobanky. Fotografie stažené z fotobanky žádný vodoznak obsahovat nebudou.

Screenshot_1

Archív je poloprázdný

Na to, že stránky fungují od roku 2011 je archív docela poloprázdný. Například po rozkliknutí archívu září 2013 na nás vyskočil pouze jeden příspěvek, který ještě odkazoval na úplně nové stránky. Na co má člověk vytvořených tolik stránek, když není schopen se starat pouze o jednu a pořádně? Stránky také obsahují velké množství reklam, což není úplně ideální. Úplně ve spodní části se objevuje anketa, která lze snadno přehlédnout. 

Screenshot_3Zdroj: Pooh

Komentáře

Nahoru