OBRAZEM: 40 plakátů, které dosvědčují stupiditu českých politiků

Volební předvádění všech kandidátů je už konečně za námi a stovky lidí mohou začít se strháváním předvolebních plakátů. Už také bylo dost! Neboť hesla, která z nich křičela byla po jistých stránkách trapná, neoriginální. Politici tak spíše upozornili na svoji stupiditu než na svoje přednosti.

Volby už jsou naštěstí za námi. Ty doby, kdy se nám „dělníci demokracie“ snažili s předvolebních plakátů představit své sliby, už jsou konečně za námi. Avšak, zeptal se někdo, kolik celá tato „šaráda“ stála? Kolik by se ušetřilo, kdyby nebylo tolik reklamních bannerů a poutačů? Možná bychom se zde bavili o částkách ve výši milionů, možná miliard korun. Ale nyní k celé podstatě – díky těmto bannerům se před každými volbami usvědčí stupidita českých politiků, kterou dokazují kontroverzní volební plakáty s nevkusnými hesly nebo trapnými nápady na upoutání prostého českého občana. Celkem odpuzující, když si vezmeme, že tito lidé se mají stát novými komunálními zástupci nebo senátoři. Nyní máte  jedinečnou šanci zhlédnout čtyřicet plakátů, které se měly povést a donutit občana, aby volil je. 

ČSSD: Banner po Davidovsku

1

TOP09: Chodníky nepatří chodcům, ale nám2 ZELENÍ, KDU-ČSL, STAROSTOVÉ: Hromadné zateplování3

Dát ma reklamní poutač slovo „postavíme“ se nevyplácí4 ČSSD: Reklama potravinového průmyslu ve volbách?5

ČSSD: Gajdůšková víc slíbí než jiní udělají (mimochodem, který je ten pravý?)6 Pokud jste tipovali spodní, trefili jste se7 ZELENÍ: Takto se poutá mládež8ODS: Nový Spartukus9 ČSSD: Oranžoví zamětači10 KSČM: Dle vzoru Kim čong una11 KDU-ČSL: Vážně zajímavý plakát12 TOP09: Vypouštíme psa!13 ÚSVIT: Reklama se zvířaty prý pomáhá14 ČSSD: Co by to bylo za reklamu bez skiva „zdarma“15 KSČMI: To by nikoho nenapadlo16 ANO: Sex a politika17 SVOBODNÍ: Vážně originální18 ODS: Fracek starostou19 ČSSD: A to v ČR nemáme moře20 DOMOV: Jitrnice ne, ale šašci určitě … 21 OSB: Kdo z nich má více rozumu? Asistent nebo pánička?22 ČUBA: Nikdo ho nezná a chce jít do senátu23 ČSSD: Možný první pohlavní styk… s vaším politikem24 ALAGAI: Všichni chtějí vypadat jako Babiš25 KSČM: Někdo nám tady utekl z r. 197526 ZELENÍ: A koho zavřou příště?27 PIRÁTI: Travnatější Praha28 ANO: Nechybí nám sebereflexe29 ÚSVIT: Sexuální úchyl?30 ODS: Sportovec v politice…31 KSČM: Přes hřbitovi ma hřbitov…32 ODS: Vtipné jak lečo33 Pro Prahu: A pomůže to?34 HOR: Nejsme žádné prasnice, vyšpulujeme zadnice35 ČSSD: Sen malé české političky36 KSČM: Návrat ke století páry37Pro Prahu: Mám rád psí hovna, ne vaše psy
38 ČSSD: Western39 KDU-ČSL: Raději bez komentáře40 TOP09: Kontroverzní humor strany pana knížete

41

Zdroj: pravyprostor 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru