OBRAZEM: 11 úžasných a zároveň netradičních postelí

Přemýšlíte o nějakém geniálním řešení, jak udělat z ložnice místo opravdového odpočinku? Investujte do kvality anebo zkuste něco netradičního. Zde máte inspiraci!

Ložnice – naše nejoblíbenější místo, kam každý chodí rád. Dá se říci, že ložnice je místem našeho odpočinku, vejdeme do ní ospalí a vyčerpaní. O několik hodin později vyjdeme naopak svěží a nabití energií a chutí do nového dne. Avšak i taková ložnice musí projít modernizací, nemůžete přeci spát na posteli z dob komunismu, našli jsme proto pro vás pozoruhodné a kreativní řešení, které by vás nejen mohlo pobavit, popřípadě i inspirovat. Našli jsme pro vás totiž 11 netradičních postelí. Dá se v nich spát, rozhodně se musí jednat také o nezapomenutelný zážitek. Kdo by nechtěl spát třeba v hamburgeru nebo v knize. Jak říkáme, zážitek musí být!

1. Postel ve tvaru knihy

creative-beds-book-bed

Tato postel je geniální do městských bytů. Vyřešíte tím tak problém, co se týče nedostatku místa. Ve dne jednoduše knihu zavřete, večer ji otevřete. Jedná se o dobrý nápad, neboť stránky slouží jako peřiny.

2. Houpací postel

creative-beds-rocking-bed-2 creative-beds-rocking-bed-1

Možná trošku divný pocit, když spíte a houpete se, avšak když chcete usnout, jedná se o nejlepší řešení.

3. Vertikální postel

creative-beds-vertical

Chtěli jste někdy zkusit spát ve stoje? S vertikální postelí je to možné. Navíc se netřeba ničeho bát, kolem vás je jemný materiál, který by vás měl udržet, takže by vám neměl hrozit pád na zem.

4. Hamburger

creative-beds-hamburger

Snem každého milovníka hamburgerů je stát se jeho náplní. Tato postel vám to umožní, jednoduše se přikrejete houskou a jste součástí hamburgeru. Jedná se tak o kreativní a geniální řešení. No, nelíbila by se vám takováto postel? Příště mohou vymyslet třeba postel ve tvaru italských těstovin.

5. Obří ptačí hnízdo

creative-beds-bird-nest creative-beds-giant-nest

Každá postel je pro nás jakési „hnízdečko“. Zde to však autoři mysleli smrtelně vážně, vytvořili proto obří napodobeninu ptačího hnízda, ve kterém se musí spát přímo pohádkově.

6. Geometrická postel

creative-beds-geometric

Kreativní řešení pro milovníky geometrie. Avšak otázkou zůstáva, zda je to praktické?

7. Skládací postel

creative-beds-trix

Zřejmě postel budoucnosti. Jedná se totiž o chytré řešení, které vám nejen ušetří čas, ale také velké množství prostoru. Tato postel není sice tak luxusní, ale rozhodně je praktická.

8. Magnetická „létající“ postel

creative-beds-floating-2 creative-beds-floating-1

Oproti té předešlé posteli, tak toto je naopak luxusní řešení. Nejenže to vypadá zajímavě, zároveň se jedná o celkem i chytrou záležitost. Postel vypadá, že se vznáší. Bohužel taková technologie ještě neexistuje, ve skutečnosti je upevněna na několika lankách.

9. Kartonová postel

creative-beds-foldable-2 creative-beds-foldable-1

Karton nemusí být jen na krabice, ale také na postele. Zde máme například jeho další využití - geniální a úsporná postel. Jen zůstává otázkou, zda se vám na tom bude pohodlně spát…

10. Postel na míru

creative-beds-fetal-bed

Další postelí, která stojí za zmínku je tato – možná se v ní nedá spát, i přes to se jedná ideální nápad a geniální řešení pro lidi, kteří spí v této poloze.

11. Uzel

creative-beds-phat-2 creative-beds-phat-1

Co říci k této netradiční posteli? Je prostě úžasná :-)

Avšak, kvalita je kvalita

Nyní se podíváme na druhou stránku věci – na klasické postele z masivu. Nejsou sice tak zajímavé a netradiční jako výše ukazované, rozhodně jsou kvalitní a spolehlivé. Český výrobce, česká kvalita, dobrá záruka – to získáte pokud si zakoupíte dřevěnou masivní postel u českého výrobce Postelia, který přináší inovativní spojení zdravého spánku s výjimečnou kvalitou materiálů se zaručenou životností. Na svém webu nabízí velké množství kvalitních masivních postelí, stačí si jen vybrat!

Foto: boredpanda

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru