Dnes vyšlo 15 článků

Oblíbená aplikace Send Me To Heaven, aneb vyhoďte svůj mobilní telefon co nejvýš do vzduchu

Jednou za čas se najde aplikace, která zahltí celý svět. Tato aplikace ale bohužel přinese více škody než užitku. V Google Play tuhle aplikaci najdete pod názvem Send Me To Heaven. Tato aplikace měří, jak vysoko dokážete vyhodit svůj mobilní telefon, takže pokud nejste zdatní ve sportech, raději se této aplikaci vyhněte obloukem.

Aplikací jako je tato na Google Play moc nenajdeme. Jak již bylo řečeno, v této aplikaci se soutěží o to, kdo dokáže svůj mobilní telefon vyhodit do větší výšky. Výsledek, který hodíte potom můžete sdílet a porovnávat s ostatními hráči. Aplikace také nabízí žebříček deseti nejlepších hodů na světě, dále pak deset nejlepších hodů za týden a deset nejlepších hodů v jednotlivých zemích. Jako bonus vývojáři přidali i nejlepší hody mezi vašimi přáteli na Facebooku.

send-me-to-heaven (1)

Vývojáři nenesou žádnou zodpovědnost za případné škody

V aplikaci Send Me To Heaven autoři nezapomněli ani dodat nutné formality, jako je například to, že uživatel před každým hodem musí potvrdit to, že ví co dělá a že si je plně vědom možných destrukcí svého mobilního telefonu. Na následné reklamace nebudete mít nárok, vývojáři totiž nenesou žádnou zodpovědnost za případné škody používáním aplikace.

Po prvním spuštění aplikace obdržíte tutoriál, jak na to

Poté co poprvé spustíte aplikaci, obdržíte krátký tutoriál, který vám vysvětlí, jak telefon správně házet, aby byl výsledek správně zaznamenán. Teď už víte jak na to, a můžete začít soutěžit. Jestli se vše podaří tak jak má, a pokud vše dopadne dobře, telefon zaznamená konec letu a zobrazí, jak vysoko jste ho vyhodili. Konečnou výšku pak můžete sdílet nebo se pokusit o ještě lepší výkon.

Rekord v České republice je 35,88 metrů, ve světě zase 44 metrů

Aplikace už běží nějaký ten pátek a je tedy co překonávat. V České republice je nejlepším výsledkem 35,88 m a nejlepší výsledek na světě je 44 metrů. Navíc na internetu najdete spousta videí, kde nejrůznější uživatelé této aplikace ukazují, jak svůj mobilní telefon vyhodit. Pokud se tedy nebojíte o svůj mobilní telefon, určitě aplikaci vyzkoušejte.

send-me-to-heaven (1)

Zdroj: Androidtip

Komentáře

Nahoru