Dnes vyšlo 15 článků

Objevte kvalitu českého spodního prádla – originální i vtipné trenky Styx

Objevte kvalitu českého spodního prádla – originální i vtipné trenky Styx

Na první pohled není viditelné, zahaluje intimní partie, bezprostředně se vás dotýká. O čem je řeč? O spodním prádle, správně. Spodní prádlo všeho druhu (trenky, slipy, boxerky, kalhotky, tanga) musí být především kvalitní, originální a jít s dobou. Také by mělo být české a výrobcům by mělo záležet na každém nabízeném kusu. Požadavky jsou stále náročnější, ale značka Styx si může odškrtnout všechny najednou. Spodní prádlo už dávno není skrytou nutností, ale doplňkem udávajícím styl.

Spodní prádlo Styx má na svém kontě již miliony a miliony prodaných kusů spodního prádla. Nabídku spodního prádla dnes tvoří spodní prádlo pánské, dámské a dětské. Dnešním trendem je personalizace produktů – Styx jde s dobou a nabízí možnost spodního prádla na míru s návrhem vlastního potisku. Jméno či fotku svého partnera na trenkách by chtěl snad každý, ne? Trendem posledních let jsou párové trenky a nikdo je neumí lépe, než Styx. Další trend, který Styx ctí, se týká rodičů. Styx nabízí stejné spodní prádlo pro mámu dceru nebo tátu syna.

 

Jak to všechno začalo?

Styx vnikla v roce 1996. Za dobu svého působení stále neztratila preciznost a stále atraktivnější nápady k zdokonalování svého prádla. Kolébkou značky je Česká republika, které je Styx stále věrná. Česká značka vyrábí na území České republiky a také je odbytištěm jejich výrobků. Pojem “zlaté české ručičky” je v případě Styx na místě. Zlaté české ručičky totiž zvlášť překontrolují každý finální kus prádla, která jde do prodeje.

Značka Styx není na trhu spodního prádla žádným nováčkem, ale ostříleným hráčem s čtyřiadvaceti letou praxí. Konec devadesátých let předznamenal změnu života dvou barmanů z Prahy. Dlouholetí přátelé se rozhodli vytvořit spodní prádlo, které bude tím nejlepším, co se na českém trhu objeví. Adam Sýkora a Petr Vlasák přišli s nápadem konkurovat klasickým pánským slipům (tehdy velmi oblíbeným) a rozhodli se nabídku druhů pánského spodního prádla lehce rozšířit. Značka Styx byla první vlaštovkou nabízející, dnes tolik populární, trenýrky. Značka si za svou existenci prošla vlnami úspěchů i krizí. Dnes se ale do kvalitního moderní prádla oblékají osobnosti jako Jakub Kohák, Dara Rolins, Patrik Berger, Simona Krainová a další.

DSC03056 (1)

Styx nabízí

Jako jedna z mála firem, se může Styx pyšnit autorskou výrobou potisků. Každý z nich je originální. Vybrat si můžete ze dvou materiálů – 100 % bavlna nebo výjimečný satén. Za 24 let Styx svůj sortiment velmi rozšířila. Nemusíte si nutně pořídit ikonické trenýrky. Páni si mohou vybrat trenky, boxerky, slipy, tanka, jocksy, ponožky nebo pyžama. Dámy zase trenky, kalhotky, tanga, ponožky. A nezapomínejte na trenky pro páry.

DSC03026 (1) (1)

Vyberte si své Styx

A konečně, kde si můžete české Styx koupit? Klidně ihned online. Nejdříve si pohodlně vyberete z širší, než široké nabídky vzorů a střihů. Zavítáte stránku s tabulkami velikostí a vyberete si velikost, která vám nejlépe sedí. Pamatujte, že nemusíte obdarovat pouze sebe, ale třeba také svého partnera. Pak už jen zaplatíte a čekáte na zásilku. Kdybyste se ve druhé fázi svého nákupu spletli a zvolili špatnou velikost, můžete zboží vyměnit do 120 dnů od převzetí.

DSC04301 (1)

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru