Dnes vyšlo 15 článků

Objevit.cz: Oznamujeme akvizici magazínu plného návodů pro laiky i pokročilé

Objevit.cz: Oznamujeme akvizici magazínu plného návodů pro laiky i pokročilé

Našemu magazínu se daří, za což můžeme být vděční hlavně všem čtenářům čtoucím naše články a doporučujícím je dalším lidem skrze sociální sítě a podobně. Jelikož je naším cílem nabízet co nejvíce kvalitního a zajímavého čtení, rozhodli jsme se investovat do menšího magazínu ITnávody.cz.

Tento magazín funguje od března 2011 a obsahuje několik poučných návodů. Díky těm se čtenáři mohou naučit nové věci na počítači, využít zajímavých služeb na internetu, případně mnoho dalšího. Články jsou formulovány tak, aby jim porozuměli profesionálové i naprostí laici.

Akvizice magazínu proběhla v měsíci listopadu. Jakub Knytl, původní majitel a zakladatel webu, se s námi dohodl i na další spolupráci a bude působit coby redaktor a přispěvatel novými návody.

Web je přístupný pod dvěma doménami, včetně itnavody.cz funguje i pomlčková verze it-navody.cz. Vytvořili jsme i vlastní stránku na Facebooku.

Magazín do budoucna chceme inovovat. Již jsme jej přestrojili k obrazu svému, chceme ale hlavně zapracovat na kvalitě návodů a přidávat nové. Již nám v redakci leží papír s nápady na články, které chceme co nejdříve realizovat.

Snad vám tímto nabídneme další zajímavé čtení a někdy na náš nový projekt přijdete.

Děkujeme,
redakce Objevit.cz 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru