Dnes vyšlo 15 článků

Objevit.cz: Kdy nás čtete nejvíce? Hlasujte prosím!

Objevit.cz: Kdy nás čtete nejvíce? Hlasujte prosím!

V poslední době naše redakce řeší menší problém. Ve skutečnosti se dohadujeme nad otázkou, kdy nás čtete nejvíce. Tedy v jakém časovém rozmezí se k nám zajdete podívat nejčastěji. Je-li to večer, ráno, v noci nebo třeba ihned po zobrazení nového článku v našem RSS. Nebo jen náhodně, což je odpovědí nejvíce našich redaktorů. Napadlo nás se Vás zeptat přímo skrze naši anketu, která nám má toto překvapení odhalit. V tomto článku tedy můžete hlasovat a tak ovlivnit vznik dalších článků na tomto magazínu, hlasujte tedy, děkujeme.

Otázka vznikla na idei založené na změně publikování článků. Jelikož ne všechny články publikujeme osobně, ale například se v danou dobu odešlou sami, chceme Vám je podávat tehdy, kdy se k nám chystáte podívat. Tím chceme zabránit Vašemu zklamání při zobrazení stejných článků, jako den předem v deset hodin večer. Pomoci nám můžete v této anketě. Děkujeme.

[poll id="25"]

Štítky: , ,

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru