Dnes vyšlo 15 článků

Objevit.cz: Čteme rádi knížky a tak jsme o nich udělali stránku

Objevit.cz: Čteme rádi knížky a tak jsme o nich udělali stránku

“Čteme rádi knížky. Rádi také píšeme. A tak budeme psát o nich!”, přibližně taková byla naše původní myšlenka. Mnoho lidí z naší redakce totiž rádo čte. I když pomalu začíná éra elektronických knih, mnoho z nás stále chodí do kamenných knihkupectví, půjčuje si knihy z knihoven a někteří z nás si je samozřejmě objednávají i z internetu. A protože je naším koníčkem vedle četby i psaní článků, rozhodli jsme se spojit obě naše záliby a vytvořit menší podprojekt ITčtení.cz.

Není to tak dlouho, co jsem si nevěděl rady s doménou itcteni.cz. Přemýšlel jsem nad mnoha možnostmi jejího využití, dokonce jsem na ní chtěl vytvořit i další menší magazín. Nakonec jsem tak neučinil a přemýšlel jsem dál. Jelikož mě baví čtení a rád čtu knihy o podnikání a motivaci, doména by se k tomu hodila a ani v redakci to nevzali jako špatný nápad, rozhodl jsem se vybudovat menší web s recenzemi knih o počítačích, internetu, podnikání a podobně.

Web bude postupně vydávat recenze knih a do budoucna se vyvíjet. Již před nějakou dobou jsem na Twitteru publikoval myšlenku o knižní podsekci na Objevit. Několik lidí s tím souhlasilo a myšlenka se jim líbila. ITčtení je jakousi menší podsekcí Objevit, dokonce má stejný design a publikovat na něj budou naši redaktoři. Pokud byste se i vy chtěli stát redaktorem a vložit nějaké recenze, klidně můžete.


Náhled ITčtení.cz ke dni spuštění.

Recenze a názory na knihu na již publikované knihy můžete zasílat formou komentářů. Ty jsou upraveny do takové podoby, aby vypadaly jako část článku, ale byly oddělené. Recenze jsou schvalovány.

Věřím, že se vám náš nový web bude líbit a jakékoliv názory a nápady na vylepšení přivítáme.

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru