Objevit.cz a RostWorld.cz představuje nadřízeného: eRW.cz

Objevit.cz a RostWorld.cz představuje nadřízeného: eRW.cz

Již v únoru tohoto roku jsme Vám nastínili, o čem by měl projekt eRW.cz být. A dnes nastal den, kdy svoje sliby plníme a můžeme Vám oficiálně a velice rádi představit náš nový mateřský projekt eRW.cz. Mateřský píšeme proto, že jeho název nese portál, pod který spadá magazín Objevit.cz, diskuzní fórum RostWorld.cz a další. Celý portál je spojen mnoha faktory, jako například společný majitel a vedení, které se stará chod celého portálu a skládá se z několika dalších lidí. Dále je spojuje například společná registrace a uživatelský základ.

Během pár dní bude spuštěna nová verze diskuzního fóra RostWorld.cz, o které Vás také informujeme. Společně s touto novinkou přijde i lepší řešení registrací, které bohužel doposud nefungovaly správně a proto jsou momentálně pozastaveny. Spuštěním nového fóra bude však tento problém vyřešen a eRW.cz bude tak spojovat všechny projekty, které pod portál spadají a jsou uzavřeny registracemi.

Momentálně pod portál eRW.cz spadají projekty RostWorld.cz, Objevit.cz, Plysacci.cz, který čeká brzy rekonstrukce, dále KralWebu.cz a v budoucnu jsou naplánovány i další, včetně rekonstrukcí a doplnění těch stávajících. Naším plánem je vytvoření rozsáhlého impéria, přičemž uživatelskou základnu chceme začít tvořit již dnes.

Samotný web eRW.cz má za úkol informovat naše uživatele o změnách a novinkách na portále. Rozhodli jsme se tak proto, abychom zbytečně nezaplňovali samotné projekty zprávami, jako například aktuality o RW na tomto magazínu. Ne každého to zajímá. Koho ano, bude web eRW.cz sledovat.

Děkujeme Vám za spolupráci s námi, ať už na jakémkoliv našem webu.
Vedení eRW.cz.

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru