Dnes vyšlo 1 článků

Objevit.cz: 49% čtenářů se líbí provedení magazínu

Objevit.cz: 49% čtenářů se líbí provedení magazínu

Dovolte nám se trošku pochlubit. Včera v podvečer byla uzavřena anketa „Jak se Vám líbí provedení magazínu“, která nám měla prozradit Váš první dojem na magazín po jeho otevření. Anketa zde s námi byla od 18. února a byla zveřejněna v pravém postranním panelu, kde hlasovalo celkem 60 lidí, z čehož krásných 29 hlasů patřilo pro nás nejmilejší odpovědi. Jelikož je tento Váš názor pro nás velice povzbuzujícím a rozhodli jsme se již po takové době anketu uzavřít, neboť nečekáme již změnu výsledku, zrekapitulujeme si ji v tomto článku.

Anketa byla spuštěna ihned po otevření našeho magazínu a hlasovat do ní mohl kdokoli. Dle statistiky ji využilo necelé jedno procento všech návštěv, naštěstí i jedno procento ukázalo skoro poloviční mínění o našem magazínu. Anketa totiž dopadla následovně:

První dvě nejčastěji zvolené odpovědi svědčí jasně. Náš magazín se Vám líbí a jeho provedení je kvalitní. Naše snaha o snadnou orientaci, příjemné prostředí a snadné čtení článků se s nejvyšší pravděpodobností povedla, jelikož v konečném důsledku kladnou odpověď zaškrtlo 64% lidí. V žebříčku podle počtu hlasů anketa vypadá následovně:

Nesmírně Vám děkujeme za ohlasy a doufáme, že Váš názor nezměníte na horší a i nadále nás budete hodnotit kladně. Děkujeme.

Štítky: ,

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru