Dnes vyšlo 15 článků

Objednejte valentýnský dárek na internetu

Valentýn se nám blíží mílovými kroky. Určitě jste to už zaznamenali, protože všude po sociálních sítích se to jen hemží reklamami na levné, originální, nejlepší, nejhezčí a jiné valentýnské dárky. A taky všichni šílí kolem 50 odstínů šedi, protože tohle porno s příběhem bude mít na Valentýna premiéru. Každým dnem je to blíž a blíž. A vy stále nemáte dárek, že?

Nedávno jsme tu psali o valentýnských dárkách pro geeky. Bylo tam pár povedených tipů, kterými svou lásku určitě potěšíte, pokud se jedná o zapáleného milovníka (či milovnici) techniky. Jenže většina položek z toho seznamu je tak specifických, že nejsou až tak levné. Sice byste pro svou lásku mohli upustit nějakou tu korunku, když už je ten Valentýn, ale dá se nakupovat i levně. A pohodlně. Vybírat pěkně z pohodlí obýváku je totiž nejsnadnější.

Zkuste mrknout na Alza Trendy. Mají tam nachystanou nabídku přímo k Valentýnu. Z celkově 580 různých tipů si určitě vyberete, a pokud nemáte tušení, čím svou drahou polovičku překvapit, uvidíte, že tady na to přijdete. Něco vám prostě padne do oka.

Pro ženy

Parfém, kosmetika nebo šperk to je jasná klasika. Pokud ale nechcete být tradičně nudní, objevíte i zajímavější tipy. Budík nebo hodinky se budou hodit pro slečnu, která chodí pořád pozdě.  Jiným dámám se může hodit třeba nová kabelka nebo žehlička na vlasy. Uvidíte, že ženy tyhle praktické věci, které denně používají, ocení možná ještě daleko více.

Jestliže ale sázíte radši na klasiku, nic vám nebrání vybrat nějaký pěkný luxusní parfém. Co třeba něco od Davida Beckhama? No neříkejte, že byste se svou přítelkyní nechtěli mít tak pěkný vztah jako má on s Victorií. Třeba vám ho tahle lahvička romantické vůně bílých lilií, růžových lístků a svěžího bergamotu přinese.

intimately

Klíčem k jejímu srdci může být i hezký šperk. Každá žena se ráda ozdobí a navíc si na vás vždycky vzpomene, když ho bude mít na krku. A taky až se jí všichni budou ptát, od koho tu nádheru má, bude vás muset vychválit. Navíc může být takový přívěšek i užitečný. Mrkněte třeba na stříbrné srdce s řetízkem, které sice vypadá jako obyčejný přívěšek, ale skrývá se v něm flash disk s kapacitou 16 GB!

stribrne_srdce

Pro muže

I někteří muži rádi pěkně voní. A pokud zrovna ten moc na vonění není, aspoň vy jste určitě šťastná, když se nemusíte bát k němu přičichnout. Toaletní voda je tedy ideálním dárkem rovněž pro muže. Nemusíte za ni utrácet obrovské peníze, vůně známých značek a jmen se dají sehnat za nízkou cenu. Třeba Instinct od Davida Beckhama vás svou pronikavou vůní dostane. A vaši drahou polovičku taky.

beckham

Pro muže ale můžete vsadit klidně na něco praktického. Pokud rád sportuje, možná by ocenil náramkový sport tester Polar LOOP. Funguje jako hodinky, ale jeho primárním úkolem je měřit spálené kalorie, počet kroků, dobu spánku či sezení.

polar

Tak co? Vyberete si něco nebo to necháte na poslední chvíli?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru