Obchodujte ve 3D a převálcujte konkurenci

Jako nevýhodu nakupování v e-shopech a prohlížení zboží na internetu často zákazníci uvádějí, že si nemohou zboží důkladně prohlédnout. Tomu je nyní konec. Otočná fotografie umožní prozkoumat zboží do sebemenších detailů. Foto 360 tak přináší podobný luxus, jako když nakupujete v kamenném obchodě.

Revoluce v propagaci zboží

Zvyšte vaše zisky díky nové službě v propagaci zboží na internetu. Využijte službu zboží 360, která vyfotí vaše produkty a vytvoří otočné produktové fotografie 360. Díky velmi jednoduchému a intuitivnímu ovládání umožní fotografie 360 zákazníkovi důkladně si prohlédnout nabízené zboží.

Otočná fotografie s hotspoty

Foto 360 zvládne označit důležitá místa produktu a také k nim vložit text, detailní fotku nebo odkaz, který nasměruje zákazníka ke koupi. Díky tomu, že zákazník bude produkt důkladně zkoumat, stráví na vašich stránkách více času, což vede ke zlepšení pozice ve vyhledávačích a získání zpětných odkazů.

Jednoduchá implementace

Zboží 360 umístíte na váš web velmi snadno. Pomocí iframe je implementace fotografie 360 velmi jednoduchá. Produktová fotografie 360 může být navíc umístěna i na Facebook a obsahuje také dostupná rozšíření pro WordPress. Díky tomu, že mohou mít otočné fotografie průhledné pozadí, se skvěle hodí k jakémukoliv designu webu.

Chcete-li vašim zákazníkům dopřát ty nejlepší služby a odlišit se od konkurence, pak jsou produktové fotografie 360 tím správným řešením.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru