Dnes vyšlo 15 článků

Obchodní řetězce Billa, Interspar a Albert budou stejně jako Tesco prodávat potraviny na internetu

Obchodní řetězec Billa bude stejně jako Tesco prodávat potraviny na internetu. A nejenom potraviny, ale plánuje také prodej nepotravinového zboží. Na vstup mezi internetové podnikatele se připravují také další obchodní řetězce (Interspar a Albert), které taktéž plánují spuštění vlastních internetových obchodů. Na základě informací od prodejců o tom informovala agentura ČTK.

Jediný, kdo v dohledné době podobný krok neplánuje, je Globus. V Globusu si ale i přesto můžete již nyní objednat zboží přes web. Je to možné však pouze u produktů z řeznictví a musíte si je pak přijít vyzvednou na prodejnu, kterou jste si zvolili. Společnost Tesco na tuto zprávu reagovala tvrzením, že plánuje také další internetovou expanzi. Online nákupy v Tescu jsou přístupné pouze obyvatelům Prahy a okolí, Mladoboleslavska a Kladenska. Svou vlastní internetovou samoobsluhu spustilo Tesco na začátku tohoto roku. Zákazníci si přes e-shop Tesca dosud koupili přes 5,5 milionu výrobků.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru