Obchodní a marketingovou ředitelkou v Invest & Property Consulting je Michaela Skálová

V pozici obchodní a marketingové ředitelky společnosti Invest & Property Consulting je Michaela Skálová, v jejíž kompetenci bude také řízení produktového portfolia. Zároveň bude řídit obchodní a marketingové aktivity přidruženého portálu InvestujiChytře.cz.

Michaela Skálová je absolventkou Soukromé vysoké školy ekonomických studií v Praze, kde studovala obor Management obchodních činností. Už od roku 1999 se pohybuje ve sféře financí, přičemž nejprve pracovala jako klasický finanční poradce. Od roku 2008 působila na pozici managementu. Od roku 2014 se zabývá finančním poradenstvím, především investičním poradenstvím pod vlastní značkou Adala.

michaela-skalova

Zdroj: LinkedIn

Ve společnosti Invest & Property Consulting bude mít na starosti tvorbu obchodní a marketingové strategie a posílení pozice firmy na českém trhu.

„Mezi mé hlavní cíle patří rozvoj obchodní sítě a řízení služeb pro naše zákazníky. Naší ambicí je stát se první volbou pro šikovné a sebevědomé finanční poradce, stejně jako být solidním partnerem koncovým zákazníkům,“ uvedla Michaela Skálová.

Každý to rád bez pravopisných chyb.

Komentáře

Nahoru