Obal na iPhone 7 od značky Louis Vuitton stojí 140 tisíc korun

Luxusní značka Louis Vuitton představila obal pro iPhone 7. Cena vás pravděpodobně posadí na židli, protože módní obal stojí 5 500 dolarů, tedy téměř 150 tisíc korun.

Luxusní módní dům Louis Vuitton představil nový produkt zvaný Eye-Trunk. Jedná se o kožený obal na iPhone 7, který v nejnižší verzi stojí přes 1 100 dolarů (cca 30 tisíc korun) a v nejvyšší verzi 5 500 dolarů (cca 140 tisíc korun).

Tato varianta je z kůže vzácného zlatého krokodýla. Pro iPhone 7 se prodává za 5 050 dolarů a pro iPhone 7 za 5 500 dolarů.

Jestliže je to trochu mimo vaši cenovou kategorii, potom Louis Vuitton nabízí několik dalších možností s cenou těsně na 1 000 dolarů.

A zde je ukázka toho, jak vypadá obal zepředu. Louis Vuitton na svých webových stránkách uvádí, že tento obal je více než jen ochranným krytem, protože je to i poslední výstřel módy.

Zdroj: Business Insider

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru