Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: O2 rozdává dárky do 7. dubna na Odmenazadobiti.cz, můžete vyhrát plavbu na jachtě a nebo 100 000 Kč na nákup

Každý, kdo od 27. března do 7. dubna uplatní svůj unikátní kód získaný za dobití kreditu na www.odmenazadobiti.cz, získá místo jedné odměny hned dvě. Dobít je možné jakoukoliv částkou.

Zákazníci se mohou těšit na odměny jako je volání v síti O2 zdarma, SMS v síti O2 zdarma či sleva 30 % na Internet v mobilu. Mezi další výhody patří slevy na nákupy u partnerů (například sleva až 20 % v Albi, 25 % na jízdenky Českých drah či fotky navíc v síti Fotolab). Ze hry neodejde nikdo s prázdnou, každý kód vyhrává.

Získat dvojí výhodu je jednoduché: po dobití obdrží zákazník SMS s kódem, zadá jej na www.odmenazadobiti.cz a po výběru první odměny obdrží ihned SMS s dalším kódem, s pomocí kterého si vyzvedne svou druhou odměnu.

Hra o hlavní odměnu – plavba na jachtě či sportovní výbava za 100 000 Kč

Pokud se zákazník po dobití zaregistruje, vstupuje také do tipovací soutěže o Hlavní odměnu. Tou je v březnu týdenní plavba na jachtě v Chorvatsku pro šest osob, v dubnu pak poukaz na nákup sportovní výbavy za 100 000 Kč v prodejnách Intersport.

Komentáře

Nahoru