Dnes vyšlo 15 článků

O2 přichází s novým neomezeným tarifem za 749 Kč i s DPH

Operátor O2 přichází jako první na trhu s revoluční změnou své nabídky. Zákazníci se už nebudou muset ohlížet na to, jak používají svůj mobilní telefon. Již za 249 korun mohou volat a esemeskovat zcela neomezeně ve vlastní síti a za 749 korun získají neomezené volání a SMS kamkoliv v České republice – a k tomu 1GB dat.

Na nové tarify FREE bude moci přejít každý – v případě zákazníků O2 bude jedno, zda již má uzavřenou smlouvu se závazkem, či nikoli.

„Jako první přicházíme s revoluční nabídkou, která nyní umožní našim zákazníkům osvobodit se a užívat svůj mobilní telefon opravdu naplno. Přinášíme zcela neomezený tarif za 749 korun. Navíc celou naši nabídku výrazně zjednodušujeme,“ uvedl Luis Malvido, generální ředitel společnosti Telefónica Czech Republic.

Nové tarify FREE jsou k dispozici všem zákazníkům, tedy i těm, kteří využívají jakoukoli z výhod plynoucích z 24měsíčního závazku – například vlastní-li dotovaný telefon. Všichni zákazníci se závazkem mohou jednoduše přejít na nový 24měsíční závazek s výrazně výhodnějším tarifem FREE. Nové tarify bude samozřejmě možné získat i bez závazku. Ceny jsou pak sice kapánek vyšší, ale stále si můžete pořídit neomezený tarif za 899 Kč.

Neomezené tarify od O2

Ceník neomezených tarifů od O2

Ceny tarifů bez závazků

Ceny tarifů bez závazků na 2 roky

Více na: https://www.telefonica.cz/tiskove-zpravy/310009-Revoluce_u_O2_Tri_jednoduche_tarify_FREE_a_zcela_neomezene_volani_a_SMS_za_749_korun.html

Ceník tarifů: https://www.o2.cz/osobni/mobilni-tarify/

Komentáře

Nahoru