O slovenský startup se zajímá i Google

Pokud chcete perfektně zvládnout nějakou konferenci či přednášku, je tu jediná cesta, která je výborným předpokladem pro úspěch. Musíte zapojit publikum, aby se nenudilo a stalo se součástí vašeho programu. A právě to můžete dokázat s úspěšným slovenským startupem sli.do. Něco na něm opravdu bude, zajímají se o něj i takové firmy jako Google nebo Oracle!

Sli.do slavil obrovské úspěchy již v Londýně, kdy během Event Technology Awards získal cenu za nejlepší technologický startup v oblasti konferencí. Ve finále porazil desítku nejlepších technologických novinek z celého světa.

„Je to pre nás obrovská česť a skvelé zavŕšenie úspešného roka,“ vyjádřil se k ocenění Peter Komorník, jeden ze zakladatelů služby a zároveň generální ředitel.

Konec ostychu, ptát se může každý

Každý účastník vaší konference může položit nějakou otázku, aniž by se musel ostýchat nad tím, zda má nebo nemá otevřít pusu. S pomocí sli.do totiž pusu ani otevírat nebude muset. Stejně tak mohou účastníci bez zvednutí ruky hlasovat a vy si můžete s veškerými jejich reakcemi hrát – vytvářet ankety a grafy. Vše je totiž živě aktualizováno na zdi, kam to promítáte.

Našou víziou je radikálne zefektívniť komunikáciu na podujatiach na celom svete. Verím, že ako o päť rokov prídete na nejakú konferenciu, kde nebudete mať možnosť voľne sa zapojiť do diskusie a vyjadriť svoj názor, bude to vnímané ako obrovské zlyhanie zo strany organizátora. Chceme, aby sli.do bolo lídrom tejto zmeny,“ vysvětlil Komorník.

Nepotřebujete nic jiného, než počítač nebo notebook, projektor a stabilní wifi připojení. Účastníci si pak vystačí s notebookem, tabletem, nebo jen smartphonem. Veškeré nastavení je záležitostí několika minut. Nemusíte nic instalovat, vše nastavíte přes webové rozhraní.

Sli.do

Sli.do je dostupný v několika verzích. První je úplně zdarma, ta střední stojí 249 EUR a prémiová nejdražší 549 EUR. Liší se samozřejmě funkcemi a podporou.

A vězte nebo ne, slovenský startup je známý už snad všude po světě. Zalíbil se samozřejmě i firmám, které pořádají velkolepé konference či podobné akce, na kterých by se jim sli.do hodil. Google, Oracle, SAP či KPMG, ti všichni si stojí za tím, že sli.do je skvělý nástroj.

Zdroje: HN online, Euractiv, Eventplanner

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru