Dnes vyšlo 15 článků

O e-shopu Jaromíra Soukupa

O e-shopu Jaromíra Soukupa

Jaromír Soukup. Kauzy Jaromíra Soukupa, Televizní noviny Jaromíra Soukupa – televize Jaromíra Soukupa. Zkrátka Soukup, kam se podíváte. Ještě chybí časopis Jaromíra Soukupa, e-shop Jaromíra Soukupa… Tedy e-shop už je také skutečností. O vlastnictví v e-shopu se dělí s Robertem Změlíkem, českým olympionikem.

A je to tady Jaromír Soukup se rozhodl dobýt už i internet. Zřídil si vlastní e-shop, kde prodává většinu věcí, které vás napadnou. Na e-shopu najdete především doplňky stravy, sportovní vybavení, nábytek nebo hračky. Jaromír Soukup jakožto ředitel TV Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup. Jeho e-shop má doménu www.shoptv69.cz. Na vznik svého e-shopu Soukup upozorňuje reklamními inzeráty ve svých časopisech – Sedmička a Týden. K propagaci jsou využívány fotografie Jaromíra Soukupa a Roberta Změlínka. Na e-shopu je oficiálně uvedeno, že každý z nich má 50 % podíl. Pánové spolu začínali jako desetibojaři a tudíž upřednostňují zdravý životní styl.

Podle svých zájmů také vybírali zboží, které na e-shopu bude – kola, přilby, lyže, sportovní oblečení a již zmiňované doplňky stravy. Produkty na eshopu jsou od společnosti Starlife, která je vlastněna Robertem Změlíkem. V produktech najdete také výrobky od značky J&R 69. Pokud se ptáte na číslo 69, značí rok narození obou vlastníků. Zdravý životní styl je tím hlavním posláním eshopu. Mají k němu přispět právě nabízené produkty. A samozřejmě knihy, které vydalo Soukupovo vydavatelství Empresa Media.

O Jaromíru Soukupovi jistě ještě hodně uslyšíme. Nesouhlas většiny diváků s jeho aktivitami mu očividně žádné starosti nedělá. Zkrátka si plní své sny.

Zdroj, foto: shoptv69.cz

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru